SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Нужда от програмист за да оправи дублирано съдържание

NeZiRuS

New member
Здравейте колеги. Искам да попитам дали някой би се наел да оправи следния проблем по сайта срещу заплащане разбира се.

Имам следния проблем с дублирано съдържание. Системата xoops която използвам има една много неприятна функция на коментарите и темите във форума. Става дума за следното:

1. Сайта дава право на всеки потребител да си избере между 2 вида изглед на коментарите което Google ми го хваща за дублирано съдържание.
Искам това да се оправи и да има само 1 задължителен изглед в сайта за да се избегне дублирането.
2. Форума на сайта предоставя същата възможност. Всеки може да си върти темите както си поиска и буквално всяка една тема автоматично се дублира по много начини и Google отново ми го разбира като дублирано съдържание.

Именно заради това се случва следното: дублирани meta описания и дублирани маркери title

Пример:
Хороскоп - Форум - All Posts
/modules/newbb/viewpost.php
/modules/newbb/viewpost.php?forum=0&new=1
/modules/newbb/viewpost.php?forum=12
/modules/newbb/viewpost.php?forum=15
/modules/newbb/viewpost.php?forum=1
/modules/newbb/viewpost.php?start=10&forum=0&viewmode=flat&type=&uid=0&order=DESC&mode=0
/modules/newbb/viewpost.php?start=20&forum=0&viewmode=flat&type=&uid=0&order=DESC&mode=0
.... и така нататък до безкрай...

Ако някой има идея и знае как може всичко това да се оправи съм готов да заплатя каквото е необходимо. В момента на 20 теми във форума Google ми лови над 900 дублирани мета описания и маркери title.
 
За: Нужда от програмист за да оправи дублирано съдържание

За: Нужда от програмист за да оправи дублирано съдържание

Опита ли от WMT да добавиш параметрите, които не променят съдържанието. При мен това свърши работа с едни параметри за сортиране.
 
Re: Нужда от програмист за да оправи дублирано съдържание

Може ли да ми обясниш малко по-подробно ? Наистина не съм много в час с тези неща...
 

Горе