SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Някой навит за мачле?

Re: Някой навит за мачле?

Кузманине, теб те писах и във футбола :)
Като има развитие ще обява, само да се съберем.

За жени не се притеснявай, ако настоявате - ще доведа.
 
Re: Някой навит за мачле?

:DKuzmanin забрави да се излагаме мъжкия пол.Ще има финтове,про-тактики,бира-тактики и т.н.
 
Re: Някой навит за мачле?

:DKuzmanin забрави да се излагаме мъжкия пол.Ще има финтове,про-тактики,бира-тактики и т.н.

Абе то на тактиката всички са майстори :)

имаше една снимка как всички дават акъл (10 project manager-а) а вай иван бачка сам

да не станем така .... :)
 
Re: Някой навит за мачле?

Аз съм навит за футбол, но за какъв ден и час става въпрос? (през седмицата съм до 19:30 на работа - абсурд след това в трафика да успея да пристигна навреме) а събота и неделя по принцип са "следкупонни" дни и не мога да отлепя преди 10:00 (това най-рано и то с голямо усилие на волята и алармата). Така че ако е за събота и неделя съм "за"
 
Re: Някой навит за мачле?

Е, ясно е че и форум срещите са добър метод за опознаване, но какво по-хубаво от това всички ние където сме зад компютъра поне по няколко часа на ден, да се раздвижим с топката?

Идеята ми е следната: понеже играя 2 пъти в седмицата футбол, мога да запазя в една зала, приятна, отопляема, с две съблекални и осветление, не е скъпа. Ако се съберем достатъчно, може да го направим. Другия вариант е на открито или в балон, тъй като е доста студено в момента, пък и го дават отново да вали сняг.

Ако има съгласни - казвайте, ще се уговорим с удоволствие.
Ако не достигат няколко бройки, аз ще взема, не е проблем.
Нека да се срещнем не само в кръчмата ( не че не обичам да пия ), но нека малко и за здравето си да помислим!

Става дума за София, приятели.

Дали съгласието си:
Аз
fridge
mlazarov
sjuesju
naix
kuzmanin
bgvisit

Евентуално:
vkusno
 
Re: Някой навит за мачле?

от форума на предприемача дали няма да се намерят хора
как мислите?
и там има доста ентусиасти :)
 
Re: Някой навит за мачле?

Нещо екипа на форума и по-изявените потребители се покриват, не ми харесва това! Хайде включвайте се и да направим едно хубаво мачле :)
 
Re: Някой навит за мачле?

Ако смениш спорта с от фузбал на баскетбол ще се включа и то много яко.
 

Горе