SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Няколко въпроса за Google +

Syncro

Active member
Имам акаунт там, както и страница за bgtuner.com.
1. Почти всички статии от сайта излизат с моята снимка, защото аз съм единственият автор към момента. Това добре ли или не е добре?
2. Възможно ли се вържат публикациите към страницата в Google +? Сега линка води към нея, но вади моята физиономия в SERP-a.
3. Някакви идеи как да привлека фенове за страницата?
4. Има ли някаква тънкост за брой последователи или нещо друго за да се индексира страницата?
 
За: Няколко въпроса за Google +

За: Няколко въпроса за Google +

1. Ако имаш много хора в чиите кръгове си е много добре.
2. Вероятно rel="publisher" ще свърши работа, ако съм разбрал правилно въпроса
3. Вкарваш в кръговете си правилните хора, таргет група, експерти по темата и т.н. Вкарваш полезна информация в страницата си и те сами идват : (после ми кажи дали работи :) )
4. Колкото повече, толкова повече
 
За: Няколко въпроса за Google +

За: Няколко въпроса за Google +

Моя съвет е давай малко но често уникално съдържание в Плюса и използавай *дума* и_дума_ да болдваш и итализираш
Струва ми се че самите Гугъл още работят какво точно да представляват тези страници в Плюса. В момента адреса на страницата са ти някакви цифри. Работи се да се оправи това нещо и тогава може да се гледа по-сериозно на платформата.
 
За: Няколко въпроса за Google +

За: Няколко въпроса за Google +

Това с "*" и "_" беше полезно. Благодаря.
Всъщност има ли някой страница, която да е индексирана? Аз имам над 50 публикации в които малкото текст където има си е уникален. Набляга се на снимки и видео. Дали няма минимален праг от n на брой последователи за да я индексира?
http://goo.gl/yufwd - това е страничката, ако има някой с бензин в кръвта :)
 

Горе