SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Няколко въпроса относно Pinterest

youth_boy

Banned
Здравейте реших да използвам Pinterest за да привлека някакъв трафик към един от сайтовете ми. Пуснах 2 пина но без никакъв успех. От това, което прочетох по форумите останових, че трябва да си намеря последователи и започнах да действам. Избрах си една стена и конкретен пин, който like-нах, след което оставих коментар и когато се опитах да го постна се появи следното съобщение Sorry! You've hit a comment block. We think you were trying to post content that might be spam.

Възможно ли е това да се дължи на факта, че направих втори акаунт от едно и също IP доколкото знам това не е в разрез с правилата на Pinterest. Коментарът ми не съдържаше нищо тревожно писах, че харесвам пина и съм намерил полезни неща в уеб сайта на собственика. (Hello I really like your board mainly because fashion trends that post here. Your website is sweet too. Very useful articles and photos for fashion clothing, products and accessories. would like an invitation to the wall and follow it regularly)

Опитах и с другия акаунт, същото. Въпросите ми са това ще се промени ли или акаунта ми е блокиран (мога да пускам пинове), а също така има ли някаква по-нормална стратегия, чрез която да търся последватели (изключвам pin бутон в сайта).

Предаврително благодаря за отговорите.

P.S.

Коментарът на английски съдържа грешки защото е правен с G. Translate
 
Последно редактирано:
Re: Няколко въпроса относно Pinterest

Най-добрия вариант, според мен е да търсиш близки като тематика boards с голям брой folowers и да се опиташ да получиш покана от създателя на този борд. Това може да стане с коментари на пиновете. По този начин ще можеш да публикуваш и ти на този борд и всички, които следват борда виждат твоя пин, нещо като потока на фейсбук. Така ще събереш значително по-бързо и последователи, отколкото със собствени бордове.

И имай на предвид, че аудиторията на тази социална мрежа е предимно женска, ако си правиш фейк акаунти нека да са женски със снимка и описание за да е по-автентично. Относно този алерт, не съм получавал такъв и нямам наблюдения по въпроса:)
 
Re: Няколко въпроса относно Pinterest

Мерси за отговора, да единият акаунт е фейк и е с женско име, снимка и т.н. Не знам защо излиза това съобщение при положение, че не правя спам или нещо такова ... Освен да асоциират сайта, който е в профила с другия ми акаунт.
 

Горе