SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Няколко въпроса относно Yazzle

w1ck3dgam3

New member
От известно време насам се двоумя дали си заслужава да си закупя програмата Yazzle. Причината поради, която не го правя са редица въпроси, които не са ми ясни и затова ги задавам тук.

1. Един човек на който няма да му кажа името ми изпрати ужким цялата версия на програмата срещу линкове от моя страна. Проблемът е там, че програмата не работи и затова се чудя - съществува ли кракната версия на yazzle или всяко едно копие, което бъде закупено от някой може да се разпространява без серийни номера и т.н. Гледах един обучителен клип на SEOLab от който единственото, което разбрах е как да си добавя бота за Google.bg. Дори и да го добавя, на който и сайт да искам да направя анализ не ми вади никакви линкове.

2. Свалих си демото на програмата от официалният им сайт - този път върви с инсталатор (в точка едно ми бяха изпратени една папка с вече инсталирана програма). След като се инсталира win7 ми казва, че програмата не е правилно исталирана. Това нормално ли е? Така ли трябва да бъде или иска някаква друга версия на windows или пък друга OS?

3. След като добавих бота за Google.bg по начина, който описва SEOLab, такъв бот не се добавя в програмата. Не го открива. Има само Google.com. При поискване да направи анализ на същият сайт, ми открива около 4-5 линка, което е невъзможно. Това така ли трябва да е? Само толкова ли може програмата?

4. Ако все пак реша да си я купя ще се навие ли човек, който наистина я разбира да ми помогне с:
-покупката
-настройката
-и да ме вкара горе долу в нещата, защото руският ми е почти като пакистански - тоест нищо не вдявам.
-срещу заплащане от моя страна, но все пак разумна цифра.

p.s. По време на SEO състезанието аквичоп, Алекс Атанасов ми хелпваше с анализите, защото той я има пълна версия и данните, които той ми изпращаше бяха потресаващи, в добрия смисъл на думата. Тоест - всичко. Нещо, което аз или не знам или не мога да настроя.
 
За: Няколко въпроса относно Yazzle

За: Няколко въпроса относно Yazzle

Преди време някой беше споделил в форума връзка от лекцията на gvv за Yazzle и там доколкото си спомням беше обяснено всичко за което питаш, че и доста неща отгоре... Потърси из форумите или попитай направо Гената, той ще те упъти къде да търсиш.

Програмата наистина си заслужава и наистина работи доста добре, стига веднъж да я настроиш. Има си дори версия на английски език, но доколкото си спомням не се поддържаше много много, така, че преди всичко ти препоръчвам да купуваш руската, ако се навиеш де...
 
За: Няколко въпроса относно Yazzle

За: Няколко въпроса относно Yazzle

w1ck3dgam3
user-offline.png

1-3: кракнати, демо-версии не работят коректно.
4. при покупка през мой афф, помагам с покупката, настройката и основни принципи на работата.

Програмата наистина си заслужава и наистина работи доста добре, стига веднъж да я настроиш. Има си дори версия на английски език, но доколкото си спомням не се поддържаше много много, така, че преди всичко ти препоръчвам да купуваш руската, ако се навиеш де...
Английската версия не се поддържа. Презентацията от SEO конфа е тук Yazzle: Анализ на конкуренцията

ps. имай предвид, че основния източник на линкове беше Yahoo Site Explorer. В момента се работи с ahrefs.com
 
За: Няколко въпроса относно Yazzle

За: Няколко въпроса относно Yazzle

През седмица почти има updates на софтуера, нормално е кракнатите версии да не работят. В началото, когато спряха Yahoo Site Explorer, имаше временно показване на нереални резултати и нормално, но след последния update, който сложих тези дни, според мен всичко пак си е ОК. ;D
 
За: Няколко въпроса относно Yazzle

За: Няколко въпроса относно Yazzle

Купи си нормална версия на програмата.
Една лицензия ти дава право да работиш на 2 компютъра.
т.е. кооперирай се с някой и си разделете лицензията, така ще ти излезе 2 пъти по-евтино.
Виж в блога ми как се включва ahrefs, ако имаш много проекти за проверки.
Срещу не чак толкова много пари, ще имаш достъп до отлична база.
Можеш да плащаш месечни такси, а можеш и еднократно по 10$, само когато имаш нужда от и си изчерпал кредитите в акаунта си.
Така, че програмата продължава да бъде необходима и ункална по своите възможности.
 
За: Няколко въпроса относно Yazzle

За: Няколко въпроса относно Yazzle

3,000 RUB/ ~135 BGN ли е цената на месец?
 
За: Няколко въпроса относно Yazzle

За: Няколко въпроса относно Yazzle

3,000 RUB/ ~135 BGN ли е цената на месец?
От сайта на Yazzle
Стоимость одной лицензии на использование программы CS Yazzle составляет 3520 руб или 110 у. е. (1 у. е. = 32 рублей, по округленному курсу ЦБ РФ)
т.е. около 110$ без комисиите за трансферите.
Ако е на 2-ма, се получава по 55-60$ на човек, което е нищо в сравнение с това, какъв инструмент получаваш за тези пари.
Това е комбайн, не само за проверка на бековете, а още куп полезни инструменти за всеки оптимизатор.
 
За: Няколко въпроса относно Yazzle

За: Няколко въпроса относно Yazzle

Някой линк където мога да разбера как се работи поотделно със всеки инструмент...
 
За: Няколко въпроса относно Yazzle

За: Няколко въпроса относно Yazzle

Някой линк където мога да разбера как се работи поотделно със всеки инструмент...
Ето
 
За: Re: Няколко въпроса относно Yazzle

За: Re: Няколко въпроса относно Yazzle

Гледам, че за БГ сайтове доста добре се спрявя Соломоно-то, какво ти е мнението?

ahrefs.com е невероятен инструмент, показва висок процент линкове с много допълнителна информация.

Соломоно ми показа общия брой но не виждам конкретните страници на бек-линковете.
 
За: Няколко въпроса относно Yazzle

За: Няколко въпроса относно Yazzle

Някой няма ли излишен втори лиценз? Обмислям да купя и аз Язъла ;)
 

Горе