SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Онлайн магазин Австрия

pepo_999

Senior Member
Някой знае ли дали един подобен магазин насочен към Австрия и германия би имал успех, става въпрос за магазин за ръчно изработени уникални бижута, самата продажба ще се извършва от Австрия и не знам там кои куриери са най подходящи, ако някой може да помогне с инфо ще съм благодарен, идеята още зрее и се обмисля, прикачам малко снимки за по ясна представа, а пък вие кажете стават ли или не

006.jpg
007.jpg
008.jpg
009.jpg
 
За: Онлайн магазин Австрия

За: Онлайн магазин Австрия

По мои наблюдения този стил се харчи или сред източните имигранти или сред бабите в Австрия, първите не съм сигурен колко пазаруват онлайн, вторите си купуват такива неща от абсурдно непознати за мен марки от по на 100 години на абсурдно високи цени, който гарантирано не ги пазаруват онлайн.
 
За: Онлайн магазин Австрия

За: Онлайн магазин Австрия

:)))))

е то примерно можеш и булгари да преглагаш, така зададен въпроса е дали има пазар за дадени модели, иначе да в Австрия хората ползват бижута и да има доста австрийски и немски онлайн магазини
 
Re: За: Онлайн магазин Австрия

Re: За: Онлайн магазин Австрия

:)))))

е то примерно можеш и булгари да преглагаш, така зададен въпроса е дали има пазар за дадени модели, иначе да в Австрия хората ползват бижута и да има доста австрийски и немски онлайн магазини

въпроса ми е не дали има защото е ясно че има, въпроса е дали би просъществувал подобен магазин по схемата - материали от китай, изработка в бг и продажба в европа, точния вид или модел на бижута е въпрос на по нататъчно обмисляне
 
За: Онлайн магазин Австрия

За: Онлайн магазин Австрия

Най-лесно е да видиш конкуренцията онлайн магазини в Австрия, с кои куриери работят и съответното мнението на местните за тях. Обади се и на тукашните топ 5 (примерно), да ти дадат цени и срокове за доставка до там.
 

Горе