SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Онлайн SEO-инструмент WebMeUp

webmeup

New member
Здравейте всички!

В момента стартираме бета версия на нашият онлайн SEO-инструмент WebMeUp. Този инструмент е за SEO-специалисти и интернет-маркетери, и биха искали да получим колкото е возможно ревюта на WebMeUp.

Екипът ни кани всички желаещи да се опитайте WebMeUp безплатно и да споделете вашето мнение с нас!

Ако в момента използвате други инструменти, ще се радваме да чуваме как WebMeUp се сравнява с тези.

За получаване на достъп до WebMeUp, моля отидете на http://webmeup.com

Моля, ако искате, оставете вашият коментар тук, чрез PM или чрез формата за обратна връзка на нашия официален сайт.

Благодаря ви! :)
keyword-research.png
rank-tracking.png
customizable-reports.png
 
Re: Онлайн SEO-инструмент WebMeUp

Получих покана, но освен скрийншоти друго не мога да видя... дава ми Апаче грешка като тръгна да влизам в софтуера.
 
Re: Онлайн SEO-инструмент WebMeUp

Backlink research инструментът на база ваш собствен индекс ли е ?
 
За: Онлайн SEO-инструмент WebMeUp

За: Онлайн SEO-инструмент WebMeUp

Няколко критики.

  • Вкарал съм сайт със 160 поста тази сутрин и още чакам да свърши анализа на страниците ( on page factors). Процените си стоята на нула.
  • Показва ми само 3 беклинка, което е невъзможно, защото само на мой сайтове (собствен хостинг) съм пуснал над 15 статии с линк към сайта.
  • Проблем има и с Фейсбук, където пише, че проверява още.
  • Не знам дали трябва да свърши даден процес, за да започне друг, но съм добавил и конкурентен сайт и чакам да свърши анализа на страниците, за да започне да събира инфомация за него.
  • Хубаво ще е да направите видео туториали със звук. С тези слайдъри не ми става ясно, кое за какво е, хем не съм обикновен потребител.
  • Цената за триъла. Висока е. Ползвам и сеопрофайлър, където е 1 долар за месец на всички пакети.

п.п. Хубаво е да наглеждате, където пускате тема. Така се губят клиенти.
 
За: Онлайн SEO-инструмент WebMeUp

За: Онлайн SEO-инструмент WebMeUp

Определено е доста бавен тул-а и вади неточни резултати (особено за беклинковете).
 
За:

За:

Благодарим ви, момчета. Ние се определят всички factorst, които може да са били създава проблеми.
Kompota, да това е нашата собствена база данни, плюс някои допълнителни.
Ivo1017, ние ще разгледаме всички неща. Моля, обърнете внимание, че webmeup първия събира ,беклинки и след това да ги проверява, така че само ви показва реални валидни беклинки.
Благодаря, момчета, вие правите наистина страхотни сътрудниците. :wink:
Също така, моля, имайте предвид, че за ценни коментари удължи безплатен пробен период за още един месец.
 
За: Онлайн SEO-инструмент WebMeUp

За: Онлайн SEO-инструмент WebMeUp

Важна новина! В WebMeUp Beta сега има модул "конкуренти".

wmu-email-design-competitors-image-03.png


Сега е възможно да е анализиран не само вашият сайт, но сайтовете на 10 състезателиб по-точно:

- техните позиции
- Класиране фактори
- Препратки
- Социални показатели
- Вътрешните фактори

wmu-email-design-competitors-image-01.png


Пълна trial version е 2 седмици. На всички, които се опитват WebMeUp и оставят коментари, предложения и доклади за грешки, ние ще продолжиме бесплатното позлзване за още 30 дни. Можете да напишете тука, в лично сообщение или в нашият сапорт.
 

Горе