SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Оправих някои неща по форума

nbsp

New member
Фикснах проблема с последния блог пост. Вече поддържа и Atom фийдове.
Ако забележите някакви нередности, моля да съобщавате.

Локалната търсачка вече поддържа и търсене с думи от 3 букви.

Увеличих броя на картинките които може да има в един пост от 4 на 12, но моля не злоупотребявайте с качването на такъв брой големи картинки.

И като за финал, пооправих смайлитата...
;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D
 
Re: Оправих някои неща по форума

Липсваха ми тези емоции :) и урааа ще се изразявам вече емоционалноооо :p и да пробвам ;D и това :eek: а това :D искам още :cool: и още :( и още :eek: и още :confused: малко ме е срам, но и това :mad: и това (.)(.) и още O0 айде стига, последните 2 не се виждат докато пиша, я сега "събмит"
 
Re: Оправих някои неща по форума

три букви ... заветните 3 :) я да потърсим ... SEO ? :)

The following errors occurred with your search:
Sorry - no matches. Please try some different terms.


:-(

Не може да е истина :-( Даже Diri.bg се справя с това.

Упс това да не е форум за уеб дизайнери ?
 
Re: Оправих някои неща по форума

тенкю бате
btw аз тебе имам да те черпя бира, нали знаеш :)
 
Re: Оправих някои неща по форума

ти май почти целия форум имаш да черпиш :D събирай пари, че бирата скъпо нещо :D


Тъй ли :)
Кой друг имам да черпя ве форумен секс символе ;)
 
Re: Оправих някои неща по форума

Блог:
Warning: MagpieRSS: Failed to parse RSS file. (Invalid character at line 4, column 149) in /magpierss/rss_fetch.inc on line 238

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /magpierss/get-feed.php on line 11
Junior Member
батка това се появява на някой потребители
 

Горе