SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Опций за доставка в eBay

Manci64

New member
Здравейте!

Изкам да пусна обява в eBay. Засега всичко е ОК освен едно нещо - доставката.
Не мога да оправя опцийте за доставка: до къде се праща, колко стува...
Изглежда eBay настоява да има доставка до US, но и там има детайли които не ми са особено ясни.

Ако може някой да ми помогне, или да не насочи съм упътване (по възможност да не е в eBay) ще съм много благодарен!
 
Зависи за кой eBay говориш. Има няколко такива - .com, .co.uk, .de, .fr, .ca и още много други. Ето ти пълен списък:
http://auctionlotwatch.com/ebayauctionsites.html

Сега - .com е US и затова първото условие е да има доставка до там. Отделно "има детайли които не са ми много ясни." е супер разтегливо като понятие и на мен лично нищо не ми говори. Задай точен въпрос за да получиш точен отговор.

Моята препоръка е - да се насочиш към европейски eBay, но там трябва и езика да ти е 6. Примерно германския eBay шпреха само на дойчовски и ако не го знаеш си загубен просто.
 

Горе