SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Отказване от БТК ADSL

irgy.net

Senior Member
На 04.07 ми изтича договора с БТК за АДСЛ.
Някой който се е отказвал от тях, ако може да сподели какво и кога трябва да се направи, за да се откажа от адсл-а. Телефонния пост искам да си остане.

Мерси предварително.
 
Re: Отказване от БТК ADSL

еми питай си ги хората в офиса на бтк
набързно ще попълбиш една молбичка ... ще пробиете няколко дупчици... ще опънете няколко кабелчета ...
опс това беше за прекарване :)
само молбата остава :)
 
Re: Отказване от БТК ADSL

Едно съветче .. точно 1 месец подай документи, че се отказваш от услугата им .. ден по-късно или по-рано ти налагат няк'ви неустойки
 
Re: Отказване от БТК ADSL

Еми като свърши договора тогава.
 
Re: Отказване от БТК ADSL

Пусни си заявка за преместване на АДСЛ-а към адрес към който няма техническа възможност да се предостави.. така ще можеш дори и да не ти изтича договора да го прекратиш, тъй като нямат техническа възможност да го преместят (пише го в договора нейде - аз така си го прекратих моя 3 месеца по-рано)
 
Последно редактирано:
Re: Отказване от БТК ADSL

Аз още като проучвах и ми казаха, договор без право на прекъсване, ги пратих да пасат. Има фирми, на които избягвам да съм клиент. А начело на този списък е БТК (и всички дъщерни организации). Не си позволявам често да оплювам някой публично, но когато стане дума за БТК го правя с чисто сърце.
 
Re: Отказване от БТК ADSL

Не съм към Бтк, но какво казват, че договора ми свършва
и немога да се махна. Звучи ми извратено

Накрая като ти писне спри да им плащаш
какво мислиш
че ще те осъдят например за някакви си 100 -150лв.
и какво
никои съдия няма да се занимава с такава сума
Не съм правист, но май трябва да мине през съдия изпълнител, които както казах едва ли ще се занимава с 150лв от които той ще прибере колко - най много 20лв така ли.
И те си имат по важни работи.
Ако нямаш и трудов договор направо го режи
Кво ти пука от смотаняци с каквито се напълни държавата и измислени фирми.
Не пресъсващ договор какво е това чудо !!! Не съм вервал, че има такова чудо
направо съм потресен
 
Re: Отказване от БТК ADSL

Кво ти пука от смотаняци с каквито се напълни държавата и измислени фирми.
Не пресъсващ договор какво е това чудо !!! Не съм вервал, че има такова чудо
направо съм потресен
Тук не си прав. Има си много такива договори и това си е чиста практика. Който не ги харесва, да не ги подписва. Доста често промоционални услуги са вързани с точно такива договори.
 
Re: Отказване от БТК ADSL

какви договори доживотни ли?
сигурно после и наследниците ги наследняват
 

Горе