SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Откъде купувате домейни .com с изгоден private whois

Sdimo

New member
Препрочетох старите теми по въпроса, но информацията не е актуална, ето ги днешните цифри:

name.com - 9.99$ - private whois - безплатен

godaddy - 10.69$ - private whois - 8.99$ на година доколкото разбрах :eek:

namecheap - 9.98$ - private whois - 2.88$ за един или 7.88$ за 5 домейна

От българските:

hostbulgaria - 15.95 BGN - private whois - 11 лв. :eek:

icn - 18.66 BGN - private whois - безплатен

Елементарно погледнато се получава:
icn vs name.com
Само, че от българските се получава и фактура! ;)

Нещо пропускам ли ?
 
Re: Откъде купувате домейни .com с изгоден private whois

МИ вземай от ICN, кво се вайкаш?
 
Re: Откъде купувате домейни .com с изгоден private whois

Аз вземам от NameCheap, за домейна използваш код за отстъпка, а Whois-а си идва безплатно. Може и да е само за първата година не съм сигурен. Още не е минала една година, а ме мързи да им чета условията.

пс
Не знаех за name.com, трябва да го видя щом е безплатно whois :)
EDIT: Сега пробвах и пише $7.99 / year за whois и има някаква промоция за 1.99, така че не ми изглежда безплатно :)
 
Последно редактирано:
Re: Откъде купувате домейни .com с изгоден private whois

МИ вземай от ICN, кво се вайкаш?
На пръв поглед изглежда по-изгодно, но се замислих дали не пропускам нещо, не искам никой да се обижда. ;)

Аз вземам от NameCheap, за домейна използваш код за отстъпка, а Whois-а си идва безплатно. Може и да е само за първата година

За namecheap е само за първата година.
При name.com не е безплатно, подвел съм се. :(
 
Re: Откъде купувате домейни .com с изгоден private whois

Купон "freewhois" за безплатен whois в name.com.
 
Re: Откъде купувате домейни .com с изгоден private whois

Когато не са IDN-и, обикновенно ги купувам от namecheap (с купон цената за домейна пада близо с долар), първата година private whois е безплатен.

След първата година private whois ги купувам в пакети по 5 за $7.88/yr. Единия излиза $1.576. ;)
 

Горе