SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Откъде мога да си поръчам визитни картички?

Sammy

New member
Здравейте, някой да знае случайно откъде мога да си поръчам визитни картички, трябват ми някъде около 100-200 броя, не държа да са много шарени, трябва ми нещо просто и не много скъпо :)
Благодаря предварително :)
 
Re: Откъде мога да си поръчам визитни картички?

Ами мисля, че печатницата е по добре, нали може да са по мой дизайн? Но все пак ако може ми дай линк/контакт и за студио :)
 
Re: Откъде мога да си поръчам визитни картички?

От София съм :) Аз намерих едни wizitka.com ама нещо тиражите са им много големи
 
За: Откъде мога да си поръчам визитни картички?

За: Откъде мога да си поръчам визитни картички?

Здравейте,
лично аз препоръчвам [спамърки уебсайт]. Визитните картички се изпълняват за един ден и то с много високо качество. Правят страхотен дизайн и предлагат голямо разнообразие от визитъчни картони.
 
Последно редактирано от модератор:
За: Откъде мога да си поръчам визитни картички?

За: Откъде мога да си поръчам визитни картички?

Здравей, пиши ми на лб и ще ти дам адреса, където работя. Сега има за 9,90 пълноцветни 100 бр. Изработват се за 48 часа.
 
За: Откъде мога да си поръчам визитни картички?

За: Откъде мога да си поръчам визитни картички?

Привет. Днес разгледах предложенията на Print.bg и наистина предлагат добри оферти.
ОБАЧЕ не успях да намеря печатница или студио, което да изработва визитки по мой дизайн. Не разбирайте само цветове, шрифт, размери, позиции... имам предвид прегъване, лепене, странни форми и т.н. Можете ли да препоръчате къде да потърся за изработка на такива визитки (с по-различна от стандартната форма)?
 
Re: За: Откъде мога да си поръчам визитни картички?

Re: За: Откъде мога да си поръчам визитни картички?

Да, Арт Трик Еоод
Сайт мисля че нямат, но мога да ти дам мейл и телефон.
Мейл: arttrik@gmail.bg
Красимир Константинов
За телефон, пиши на лично. Има вариации във формата за каквито не може и да се сетиш, каквото поискаш такова, а дори може и директно на стикери да ти го направи. Ценита са сносни.
 

Горе