SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Относно таговете desc i keyword

hellstorm

New member
Здравейте , случайно попаднах във форума Ви и адски много ми хареса , открих отговори на много въпроси и още куп полезна информация.Имам обаче едно питане и се надявам да не породя много смях.Въпроса е някой правил ли е експеримент да сменя описанието и ключовите думи на новото съдържание спрямо него т.е. имам мъничко информативно сайт-че с малки крадени новини(от други сайтове) от типа на news1.php news2.php и т.н.. , на основния index imam descr и keywords , но за новите news1 .....news12010 не са подходящи тези тагове мета таг анализаторите дават малко проценти и тук е идеята на питането , ще има ли по-добър ефект ако за всяка новина пиша нов descr. i keywords спрямо новината и нейната тематика
п.с. надявам се да съм се изразил правилно
 
Re: Относно таговете desc i keyword

Ако иаскаш да видиш как трябва да ти изглежда линка към уеб страницата и ключовите думи които да използваш за нея можеш да пробваш SEONIK
SEONIK не е инструмент за създаване на кратки URL линкове.
SEONIK е SEO линк генератор.
SEONIK е инструмент с чиято помощ може да преобразувате дългите динамични URL линкове в SEO Frendly статични html линкове. SEONIK URL линковете автоватично редиректват към дестинацията която сте избрали. Също така SEONIK има специален алгоритъм който ви дава възможността да разберете кои са най-подходящите ключови думи за вашата web страница.
 
Re: Относно таговете desc i keyword

Биодизайн, Малко бозлив туул ми изглежда... поработи още над него ;) Пълна глупост е, да даваш статичен линк с редирект
 
Re: Относно таговете desc i keyword

Пича не иска да каже, че е по-тъп, а че се е почуствал много тъп, защото, е разбрал колко много не знае .,.,. Така си мисля аз ... Лека нощ ...
 
Re: Относно таговете desc i keyword

Може ли да споделите, кое точно не работи? Кое е бъгавото?
Признавам, че има бъгове и се опитвам да ги оправям, но поддържането на всякакви езици, енкодинзи и какви ли още не щуротии е друдна работа.
Но се опитвам да оправя каквото открия, така че ако нещо сте забелязали че не е както трябва казвайте :)
 
Re: Относно таговете desc i keyword

Оправи нещата които знаеш и пак пусни линкче да видим ;)
Късмет в осъвършенстването
 
Re: Относно таговете desc i keyword

Ok! Вече промених начина на взимане дължината на думите (кирилицата под utf-8 ставала 2 пати по-далга :) ), промених и начина на конвертиране на уеб страниците в utf-8, така че сега и Японски, корейски, китайски, арабски .... поназнайва (тула имам в предвид :) ).
Вече тула екстрактва и анчор текстовете, кейуордс и дескрипшъна (в първата версия не се ектрактваха)
 
Re: Относно таговете desc i keyword

еми можеше малко да се поработи над това незнам какъв му е алгоритъма но за блога ми искарва някакви blog кейуърди..
 

Горе