SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Относно фирмите за SEO оптимизации?

Статус
Not open for further replies.

Abadon_

New member
Здравейте,

Собственик съм на сайт за nextpointhost .com и искам да си намеря добра фирма, която да се заеме със SEO-то и цялостната оптимизация на уеб присъствието ми в нета и социалните мрежи, тъй като нямам достатъчно време да се занимавам и с това.

Затова въпроса ми е някой ползвал ли е подобни компании и ако да какви са ви отзивите от подобни фирми?

Гледам в google излизат доста хора в България и чужбина, които предлагат подобни услуги на доста високи цени, като всички гарантират успех, но до колко в действителност това е така?

Сигурно има и добри, но аз лично се страхувам че има и доста такива, които са на принципа "ти дай парите, ние ще ти свалим звездите, пък после като не ги свалим ходи ни гони".

Предварително благодаря на всички които ще се включат!
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Относно фирмите за SEO оптимизации?

Прочети повече из форума. Тук има доста хора, които се занимават точно с това - имат фирми и са добри. Няма да посочвам конкретни имена, но ако си достатъчно схватлив бързо ще разбереш кои са.
 
За: Относно фирмите за SEO оптимизации?

За: Относно фирмите за SEO оптимизации?

Аз лично бих ти препоръчал SEOM, Cloxy, Lilacor и GanBox. Вече крайното решение си е от теб. :)
 
Re: За: Относно фирмите за SEO оптимизации?

Re: За: Относно фирмите за SEO оптимизации?

Аз лично бих ти препоръчал SEOM, Cloxy, Lilacor и GanBox. Вече крайното решение си е от теб. :)

На база какво? Само тези си чувал или те ти излизат на първо място?
 
Re: Относно фирмите за SEO оптимизации?

Аз ви казах, да не говорите с имена, ама никой не слуша....повтарям - разгледайте темите, потърсете, прочетете по мненията. Ще разберете идеално кои го могат и кои не.
 
За: Re: За: Относно фирмите за SEO оптимизации?

За: Re: За: Относно фирмите за SEO оптимизации?

На база какво? Само тези си чувал или те ти излизат на първо място?

Вярно е, че на обущаря обувките са скъсани, но според мен е недопустимо фирма предлагаща SEO услуги да не е в топ 10!?
 
Re: За: Re: За: Относно фирмите за SEO оптимизации?

Re: За: Re: За: Относно фирмите за SEO оптимизации?

Вярно е, че на обущаря обувките са скъсани, но според мен е недопустимо фирма предлагаща SEO услуги да не е в топ 10!?

Виж к'во. То, това е ясно. Пича иска да му препоръчат. Ти ако ме питаш каква кола да си вземеш и аз ти отговоря "Ферари, Порше или Бентли" само защото знам, че са скъпи, това каква информация би ти донесло, при положение, че на такова не съм се качвал??? Препоръка се дава на база личен опит. Оня горе написал seo в гуглето, видял първите резултати и давай да се прави на тежък. Не става така.

Пък специално за сео услуги, на никой не му пречи, ИЗОБЩО да не се бори за топ 10. Защо:

1. Никой няма да поръча от топ 10. Ще поръча от топ 3.
2. Да влезеш в топ 3 е прекалено сложно, време- и капиталоемко.

=>

1. По-добре да организирам една добра рекламна кампания.
2. + да подкрепя със стабилно портфолио.
 
За: Относно фирмите за SEO оптимизации?

За: Относно фирмите за SEO оптимизации?

Не правите разлика между утвърден бранд и класиране в SERP. Ако темата ще залита в спорове, на кой в БГ му е по-голям **** ще раздавам банове наред без да гледам брой мнения на потребител, репутация, от кога е регистриран или на кой бил познат/приятел/братовчед/любовник на бълдъза и т.н.!

P.S. Към потребителя с параноята, който е стартирал тази тема - изпрати запитване на фирмите, които си преценил, че могат да се вместят в твоя бюджет (щом като слагаш етикет "доста високи цени" значи поне знаеш с колко разполагаш). След това разговаряй с фирмата за евентуални ангажимент и цели. Така заден въпроса ти предразполага към скандални дискусии, които не са приятни нито за бранша, нито за форума.

P.P.S Към останалите желаещи да пишат в темата - от следващото мнение след моето зависи дали темата ще бъде заключена и изтрита или ще остане активна. Опитайте се да помислите, преди да кликнете на бутона Submit!
 
Re: За: Относно фирмите за SEO оптимизации?

Re: За: Относно фирмите за SEO оптимизации?

Не правите разлика между утвърден бранд и класиране в SERP. Ако темата ще залита в спорове, на кой в БГ му е по-голям **** ще раздавам банове наред без да гледам брой мнения на потребител, репутация, от кога е регистриран или на кой бил познат/приятел/братовчед/любовник на бълдъза и т.н.!

P.S. Към потребителя с параноята, който е стартирал тази тема - изпрати запитване на фирмите, които си преценил, че могат да се вместят в твоя бюджет (щом като слагаш етикет "доста високи цени" значи поне знаеш с колко разполагаш). След това разговаряй с фирмата за евентуални ангажимент и цели. Така заден въпроса ти предразполага към скандални дискусии, които не са приятни нито за бранша, нито за форума.

P.P.S Към останалите желаещи да пишат в темата - от следващото мнение след моето зависи дали темата ще бъде заключена и изтрита или ще остане активна. Опитайте се да помислите, преди да кликнете на бутона Submit!

офф/ Ти не си ли много кисел нещо, а? Що не се успокойш малко. Ако не ти се занимава с модериране - откажи се - ама да ти чета всеки ден надувките аре нема нужда.....

Човека пита много логични въпроси.

@Abadon_ Ето и моя отговор - всичко, което казваш за фирмите е така. Като цяло никой, никога, нищо НЕ може да ти гарантира. Всичко зависи от гугл. Справка темата за пингвина.
Решението - плащаш и се молиш да си ОК в СЕРПА или сядяш и четеш (ако имаш време и желание) и се учиш на СЕО. Не казвам, че е лесно, но поне ще ти служи и за в бъдеще.
 
Re: За: Относно фирмите за SEO оптимизации?

Re: За: Относно фирмите за SEO оптимизации?

Не правите разлика между утвърден бранд и класиране в SERP. Ако темата ще залита в спорове, на кой в БГ му е по-голям **** ще раздавам банове наред без да гледам брой мнения на потребител, репутация, от кога е регистриран или на кой бил познат/приятел/братовчед/любовник на бълдъза и т.н.!

И да ми дадеш бан, повече клиенти или пари в сметката няма да имаш. Аз не плюя по cloxy, toshkov и тем подобните, защото не съм ползвал предлаганите от тях услуги. Точно поради тази същата причина не мога да ги похваля или препоръчам.

За другото, azsym правилно ти каза. Какво е това мнение на 8-годишен - "Няма да ви слушам, всичко става както аз кажа и я някой ми говори на въпреки, ще види как ще го банна." Вместо да банваш и заключваш изложи своята теза по въпроса, която впоследствие да коментираме.
 
За: Относно фирмите за SEO оптимизации?

За: Относно фирмите за SEO оптимизации?

Изобщо не съм кисел, даже съм много весел и ще ти направя услуга като те оттърва от неистовите мъки да ми четеш надувките всеки ден. Ако се регистрираш отново и продължиш да изявяваш желание да ги четеш, значи си мазохист. Темата все още е активна, защото последния анемичен напън на azsym да каже нещо адекватно, не се брои за мнение.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе