SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Относно CSS и MOZILA

Re: Относно CSS и MOZILA

..сигурно аз не схващам, незнам вече, пробвай да промениш стойностите им за да видиш че се увеличава и съответно намалява правоъгълника при HOVER а междуредието си остава, или ако променим правоъгълника: примерно ако го направим по голям, съответно се увеличава и междуредието между всеки линк

...има ли някой някаква идея как трябва да стане, но наистина да стане - защото каквото и да направя не успявам, ...явно не само аз не схващам добре CSS
 
Последно редактирано:
Re: Относно CSS и MOZILA

...има ли някой някаква идея как трябва да стане, но наистина да стане - защото каквото и да направя не успявам, ...явно не само аз не схващам добре CSS

.задачата се указа непосилна за мене и явно за някои мои съфорумници, така че успях да го направя с едно DHTML меню, но все пак първоначалната идея беше чрез CSS - но като не се справих с CSS

..благодаря на всички които даваха идеи
 
Re: Относно CSS и MOZILA

billi_g - ние можем само да ти покажем пътя, но не и вратата. Когато на теб ти липсват елементарни познания, не очаквай, че някой ще те учи тепърва за да може да ти даде отговор на същинския въпрос.
 
Re: Относно CSS и MOZILA

billi_g - ние можем само да ти покажем пътя, но не и вратата. Когато на теб ти липсват елементарни познания, не очаквай, че някой ще те учи тепърва за да може да ти даде отговор на същинския въпрос.


..пътя е ясен, аз го бях направил, само където не успях да направя това което искам, общо взето - нищо ново не казахте, това което го писахте съм го приложил и се видя че не става точно така, от спамове файда никаква, когато се задава въпрос, всеки търси ясен и точен отговор, ако го знам няма да пиша тука. Благодаря
 
Последно редактирано:
Re: Относно CSS и MOZILA

благодаря, но идеята беше да остане по малко междуредие между отделните менюта (линкове)
на изображението съм го показал

Конкретно за атачнатия файл - имаш брейкове (<br>) между отделните меню елементи, ерго голямо междуредие. Когато ги премахнеш и добавиш "margin-bottom:ХХpx;" на <a> елемента ще можеш да си контролираш всичко до пиксел. Както казах преди това - ние сме ти показали пътя, но вратата ще трябва сам да си я отвориш.
 
Re: Относно CSS и MOZILA

Конкретно за атачнатия файл - имаш брейкове (<br>) между отделните меню елементи, ерго голямо междуредие. Когато ги премахнеш и добавиш "margin-bottom:ХХpx;" на <a> елемента ще можеш да си контролираш всичко до пиксел. Както казах преди това - ние сме ти показали пътя, но вратата ще трябва сам да си я отвориш.

благодаря, наистина така става след като премахна <br> но направих го отдавна без CSS и не ми се занимава вече, още веднъж благодаря, и някои могат да бъдат по дружелюбни
 
Последно редактирано:

Горе