SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Относно dao.bg

alexer

New member
Здравейте,
някой запознат ли е как става регистрацията в dao.bg - само се чака или трябва да се пише на някой нещо?
Ако не се лъжа мрежата беше на някой от тук.
Преди две-три седмици направих опит, но ми изписа, че акаунта ще бъде прегледан или одобрен или нещо такова и от тогава... :)
 
Re: Относно dao.bg

Те да не са имали някакъв проблем? Член съм там от 1 година 38 седмици и миналата седмица забелязах че всичко което съм пускал липсва от акаунта ми. В момента съм scoops 0. Не че бях публикувал много, не повече от 20, но сега и тях ги няма :(
 
Re: Относно dao.bg

Конкретно на тези въпроси, ще трябва да изчакаш да се появи Огин. Аз не съм толкова навътре в администрацията на Друпала... :)
 
Re: Относно dao.bg

Получило се е нещо странно. И при мен липсват много публикувани. Т.е почти всички. Стоят само 5 от последните няколко седмици. Странното е че имам и две публикации от преди повече от 2 години, а мисля, че тогава dao.bg още не беше на Друпал.
 
Re: Относно dao.bg

Всички публикации които не са станали публикувани (свежи, препоръчани или както искате ги наричайте) се изтриват автоматично след 3 месеца.
 
Re: Относно dao.bg

Добре че е силвия да ни отменя :)

иначе акаунтите се одобряват леко на око :) ако нещо подсказва, че човекът, който се регистрира е българин (име или мейл) акаунта се одобрява до часове. Руснаци, западняци и секс маниаци не са толерирани.

Докато се плацикам на морето се правят още някакви промени и ще видим резултата около 15. Ако някой не е доволен - нека пише мейл или ПМ
 
Re: Относно dao.bg

Има ли шанс да ми бъде активиран акаунта с потребителско име urlbg?
Май не попадам в някоя от изброените категории психопати. :)

Добре че е силвия да ни отменя :)

иначе акаунтите се одобряват леко на око :) ако нещо подсказва, че човекът, който се регистрира е българин (име или мейл) акаунта се одобрява до часове. Руснаци, западняци и секс маниаци не са толерирани.

Докато се плацикам на морето се правят още някакви промени и ще видим резултата около 15. Ако някой не е доволен - нека пише мейл или ПМ
 
Re: Относно dao.bg

При мен дава :
Член от
1 седмица 5 дни

Активен и всичко му е наред
 

Горе