SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Отрязване на постовете в WP

Juve

New member
Чудя се как да направя така , че на главната страница (или на друга избрана от мен) да ми излизат целите постове а в архивите по автори, категории и дати, да ми реже поста. Не искам да инсталирам ПЛУГИНИ. Предполагам че може да се добави или промени нещо в index.php, но след много търсене не намерих нищо .

Когато слагам опцията в поста която го реже : <!--more--> , излизат навсякаде отрязани постовете. В полето ОТКЪС , което е под полето в което попълвам буликацията каквото и да слагам няма ефект, дори и не знам за каво служи.

Благодаря предварително за помоща.
 
Re: Отрязване на постовете в WP

При мен е така:
Вместо <?php the_content(); ?> го замених с <?php the_excerpt(); ?> .............

Стана супер, мерси много, уж вчера четох точно това, ама по нощите нещо е мнилало и заминало.
 

Горе