SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Официален представител на Google Adsense във форума

Статус
Not open for further replies.

nbsp

New member
Вече има официален представител на Гугъл Адсенс във форума - AdSense BG.

Така че се надявам, да не останат неотговорени въпроси и да има повече яснота относно програмата. :)

Добре дошла на Гергана!
 
Re: Официален представител на Google Adsense във форума

welcome и от мен. пожелавам и само добри думи във форума
 
Re: Официален представител на Google Adsense във форума

Здравейте,

Благодаря за посрещането :)

Надявам се да ви бъда полезна, но все пак ви моля за разбиране, че е възможно да не съм в състояние да коментирам всички теми, свързани с AdSense.

Освен това бих искала във форума да обсъждаме единствено въпроси, които представляват интерес за всички, така че ако някой се нуждае от съдействие във връзка с конкретен профил, ви моля да използвате официалния канал за контакт с екипа на AdSense.

Поздрави,
Гергана
 
Re: Официален представител на Google Adsense във форума

Добре дошла и от мен :)
 
Re: Официален представител на Google Adsense във форума

Добре дошла... Радвам се, че има кой да ни наглежда ;) Надвам се да получим отговори на някои от въпросите си.
 
Re: Официален представител на Google Adsense във форума

Жените във форума скоро ще са мнозинство ;)

Да, ама масата са спамерки и не се задържат :)
 
Re: Официален представител на Google Adsense във форума

добре дошла и от мен. Дано едно такова присъствие на член на AdSense да е полезно и за 2-те страни.
 
Re: Официален представител на Google Adsense във форума

Дано да се окаже полезно ;)

Ако Гергана успее да навие и някой от екипа, занимаващ се на алгото за serps да пише тук, случайно да го изведем на среща, още по-случайно да се напием и още най-по-случайно да каже нещо, и съвсем нормално на другия ден никой да не помни нищо :D
 
Re: Официален представител на Google Adsense във форума

Все ми се струва, че проблема на Г в България е по скоро с AdWords, отколкото AdSense ;) Гук ако разчитат от самосебеси да се развие, както в щатите има да чакат поне 10 години. А не виждам и да мотивират някой друг да зарибява рекламодатели.
 
Re: Официален представител на Google Adsense във форума

Все ми се струва, че проблема на Г в България е по скоро с AdWords, отколкото AdSense ;) Гук ако разчитат от самосебеси да се развие, както в щатите има да чакат поне 10 години. А не виждам и да мотивират някой друг да зарибява рекламодатели.

Като погледна реално на нещата и аз така ги виждам... Доста често ми се налага да убеждавам клиенти и приятели, че е по-добре да рекламират в adwords вместо в някой от "големите" сайтове, които само им взимат парите. Личното ми мнение е че рекламата в големите сайтове не е за да ти докара трафик и клиенти, а повече за брандинг, ама какво ли разбирам аз ;)
 
Re: Официален представител на Google Adsense във форума

Здравейте,

Освен това бих искала във форума да обсъждаме единствено въпроси, които представляват интерес за всички ...

Поздрави,
Гергана

Поздрави и от мен Гергана.

Тъй като имам проблем, в разискването на който се включиха доста хора от форума (демек представляват интерес не за всички но за някаква част от всички) искам да попитам къде и под каква форма може да се зададе въпрос към Вас ?

P.S. баш Posts: 666 трябваше да бъде отправен към представител на Don't be evil :) Съдба :)
 
Последно редактирано:
Re: Официален представител на Google Adsense във форума

Все ми се струва, че проблема на Г в България е по скоро с AdWords, отколкото AdSense Гук ако разчитат от самосебеси да се развие, както в щатите има да чакат поне 10 години. А не виждам и да мотивират някой друг да зарибява рекламодатели.

труе труе
 
Статус
Not open for further replies.

Горе