SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Оценка на моя сайт

sjuesju

New member
Здравейте на всички :) първо искам да ви кажа колко ми е яко всеки ден да чета постовете във форума и как се опитвам да уча постоянно. SEO ми е станала страхотна мания от месец насам и почти по цял ден с това се занимавам и за това мисля :) Искам да ви помоля да погледнете сайта ми (само него имам и развивам, въпреки че четох или май слушах от конференцията някой от експертите да казва, че е най-добре да имаш няколко сайта) www.betsurf.org и да ми кажете какви грешки съм допуснал. Засега съм сигурен в една-две. През ноември, когато за пръв път чух за google page rating и SEO го пуснах в колкото можах директории с ключова дума името на сайта (което е голяма глупост на тръгващ сайт) и с един и същ description сега ги проверявам една по една, записвам си и ще се опитам да оправя нещата. Блога си го пускам с пет различни текста, като съм се постарал да е с ключови думи. Тъй като нишата ми е много запълнена, меко казано, не се надявам на кой знае какъв serp, но ще се чувствам много по-добре ако съм направил нещата както трябва. Ключовите думи са soccer, football, stats, picks, tips, table, livescore, database, hotmaches.
Благодаря предварително за всяка оценка :)
 

Горе