SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

ПРОЕКТИ.COM - нова директория за статии

w3bs1t3

New member
Честита баба Марта! Цъкнете ТУК и ще отидете в новата директория за статии - ПРОЕКТИ.COM . При публикуването на статии получавате dofollow линк forever, като МОЛЯ ви се прочетете всичките 10 реда, които се постарах да напиша, като общи условия (относно условията съм бил по-демократичен от всякога). Приятно цъкане!
 
Re: ПРОЕКТИ.COM - нова директория за статии

Скъпи приятели, тъй като алкохола вреди сериозно на концентрацията НЕ пийте, когато сте решили да пишете по форуми :) Резултатът може да бъде следния: да забравите да сложите линк в поста си (wasntme) ... и така ТУК вече ще видите директорията :p
 
За: Re: ПРОЕКТИ.COM - нова директория за статии

За: Re: ПРОЕКТИ.COM - нова директория за статии

На всеки се е случвало, спокойно. А сайта си го изписал, линк не е нужен. Успех с директорията!
 
Re: ПРОЕКТИ.COM - нова директория за статии

Такива цветове ползвам и логото е такова: Бяло и Червено, точно като мартеничка :)
 
За: ПРОЕКТИ.COM - нова директория за статии

За: ПРОЕКТИ.COM - нова директория за статии

Това червено съобщение никак не ме радва :).

Мда, а и с този шрифт и удивителните накрая... изглежда като съобщение за престъпване на някой закон и заплаха от наказание. :Р
 
Re: ПРОЕКТИ.COM - нова директория за статии

Scooby на сайта всичко ще му се прави :) Но не днеска, че съм в празнично настроение :) Честит 3ти Март!
 

Горе