SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Персонални съвети от AdSense

nbsp

New member
If you've logged in to your account today, you've probably noticed the
new 'Recent messages' section in your AdSense account. We're happy to
let you know that this is your personal inbox where we'll send you
customized optimization tips...
http://groups.google.com/group/Inside-AdSense/browse_thread/thread/86c54004cbc135ef?hl=en

И аз получих няколко съветчета, кеф. ;D

Dear Publisher,

Here is your optimization report for the month of April. After an automatic review of your sites, we think you might be able to improve your monetization using the following tips:

Placing more than one ad unit on a page often generates more revenue.
Many of your sites only contain one ad unit.
How can I fix this? Dismiss this tip.

You may be filtering ads that monetize well on your site.
How can I fix this? Dismiss this tip.

We hope these tips are helpful, and encourage you to experiment using different layouts and formats--no two sites monetize the same way!

Sincerely,
Google Adsense
 
Re: Персонални съвети от AdSense

Мене ме посъветваха да намаля количеството сайтове в конкурентния филтър, ама като знам че там са 99,99% МФА сайтове, няма да се възползвам от съвета им.
 
Re: Персонални съвети от AdSense

bgkulinar каза:
Мене ме посъветваха да намаля количеството сайтове в конкурентния филтър, ама като знам че там са 99,99% МФА сайтове, няма да се възползвам от съвета им.

Този съвет го имат 90% от издателите. Към момента системата им е напълно безполезна. Дано я оптимизират повече в бъдеще.
 
Re: Персонални съвети от AdSense

Аз така се нафилтрирах с този филтър , че ми спряха рекламите от гугъл на сайта :)
 

Горе