SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Пиша авторски статии

hristina94

New member
Здравейте, пиша авторски статии, но мога и да пренаписвам. Писала съм за bgvakancia.com, а също и съм изпълнявала авторски поръчки. Мога да спазвам срокове-да работя бързо, а цената я определяте вие, в зависимост от това дали сте доволни. Ако някой прояви интерес, моля да ми пише тук или на скайп-okey4e_to. :)
 
За: Пиша авторски статии

За: Пиша авторски статии

ако някой се интересува работя и с wordpress :)
 
За: Пиша авторски статии

За: Пиша авторски статии

вече за улеснение добавям и цени:

100думи-1лв
200думи-2лв
300-думи-3лв

и така нататък :)
 
За: Пиша авторски статии

За: Пиша авторски статии

Момичето пише много добре! Спази уговорките и написа статиите два дни по-рано. Статиите, които ми изпрати са на висок стил и ниво. Ако искате да поразчуптите стила в сайта си, може да я ангажирате.

Статиите, ще бъдат публикувани в сайта ми. Пишете ми на лб, за да ви дам линк.
 
За: Пиша авторски статии

За: Пиша авторски статии

благодаря много и съм свободна за поръчки ако някой желае :)
 
За: Пиша авторски статии

За: Пиша авторски статии

отново съм свободна и приемам поръчки :)
 
За: Пиша авторски статии

За: Пиша авторски статии

Спри да си бъмпваш темата
 
За: Пиша авторски статии

За: Пиша авторски статии

добре, просто исках да кажа че не съм заета вече..
 
За: Пиша авторски статии

За: Пиша авторски статии

@hristina94 точно този подход за "исках да кажа, че не съм заета вече.." е в разрез с правилата на раздел Пазар. Не го прави повече. Ще преместя темата ти в раздел "Търся работа", където офертите са профилирани и не се смесват с темите за покупко-продажба на сайтове/домейни и не затъват надолу в класациите. Още повече, че за да избегнете подобни конфликти с модераторите можете при всяка поета поръчка да помолите клиента да сподели впечатленията си в темата. Можете да добавите портфолио със кратки откъси от статиите, които вече сте писали и което да обновявате периодично. Толкова ли не ви идва на ум интелигентен начин да разнообразите офертите си, без да се налага да изпадам в излишна полемика и да ме разнасят напред назад из Интернет....
 
За: Пиша авторски статии

За: Пиша авторски статии

Значи тук човек не може да пита нещо без да го блокират :Д .. към админите: Може ли да ми изтриете темата, за да си направя нова, в която ще напиша само първия коментар, а след това ако някой прояви интерес да продължи.. ?
 

Горе