SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Пиша статии

keres

New member
Здравейте,

Пиша статии при следните условия:

•над 95 % уникалност
•цена 0.8 стотинки на дума (изчислени с word count на Microsoft word)
•срок за изпълнение - по договаряне в зависимост от темата и необходимостта от проучване (ориентировъчно - 1 статия от 500 думи за 2 дни)


Мои статии можете да прочетете тук
Ако някой проявява интерес да ми напише лично съобщение.

Поздрави,
keres
 
За: Пиша статии

За: Пиша статии

Допада ми това, което си писал. По цените по-горе 500 думи излизат 400 лева (500 Х 0.8 = 400). Предполагам е грешка...Кажи, колко лева излиза една статия от 500 думи?
 
Re: За: Пиша статии

Re: За: Пиша статии

Допада ми това, което си писал. По цените по-горе 500 думи излизат 400 лева (500 Х 0.8 = 400). Предполагам е грешка...Кажи, колко лева излиза една статия от 500 думи?

500 думи Х 0.8 стотинки за дума = 400 стотинки = 4 лева
 
За: Пиша статии

За: Пиша статии

Гледам и не вярвам на ушите си какви математици.
Относно офертата на какви теми пишеш?
 
Re: За: Пиша статии

Re: За: Пиша статии

Гледам и не вярвам на ушите си какви математици.
Относно офертата на какви теми пишеш?

Бих могъл да пиша по широк диапазон от теми. Като изключим жълтини, златки, поп-фолк и подобни. За по-специфични теми е възможно да ми е нужно и малко повече време с оглед подготовка и проучване.
Ако имате конкретно нещо предвид напишете ми лично съобщение.
 
Re: Пиша статии

Ползвал съм услугите на keres и съм много доволен. Изключително точен и коректен!
 
За: Пиша статии

За: Пиша статии

Отново свободен за нови предизвикателства.
 
За: Пиша статии

За: Пиша статии

След изпълнени 3 поръчки през миналата седмица отново съм свободен за нови заявки.
 

Горе