SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Плащат ли smszona.com

dimityr

New member
Здравейте.Микроразплащания с www.smszona.com може би са известни на доста хора, но върпоса ми е дали наистина изплащат натрупаните суми, а какъв период след изискване и коректни ли са ?
Мерси
 
Последно редактирано:
Re: Плащат ли smszona.com

Доколкото знам плащат, но със сериозно забавяне (мислия, че се чака около 2 месеца за спечелениете в момента пари).
 
Re: Плащат ли smszona.com

Забавянвто идва от това, че ако хората са ти пращали смс през януари, плащат си сметката през февруари, след това мобилните оператори гледат кое е платено и кое не и през март плащат на фирмите дето имат такива смс.
 
Re: Плащат ли smszona.com

Препоръчвам ти да ползваш mobio.bg плащат 2 дена след поискването на парите ...
 
Re: Плащат ли smszona.com

да ма 15 регистрации правих и все не ме одобряват
имам 18 имам всичко кеото искат и не ме удобравят
 
Re: Плащат ли smszona.com

що няма цени в mobio.bg? Бих искал да знам какви са тарифите преди да се регистрирам. Някой знае ли?

Намерих го, незнам как, но е ужасно трудно ... опитах през нормалните менюта, но там шанс няма.

Все пак това е най-важното от което се интересуват потребителите и е хубаво да се сложи на видно място
 
Последно редактирано:
Re: Плащат ли smszona.com

Аве хора, вижте се уе само се чудите какви ли не глупости да приказвате! Сигурен съм даже че не сте и натрупвали сумата от 50лв. и ви е яд та затова приказвате лоши работи за СМС-зона. Мога да ви кажа, че СМС-Зона са пичове и са доста сериозни. Аз съм тяхен потребител и съм доста доволен от услугите и. Когато си поисках сумата която бях натроупал от 160,**лв. ми отговориха че в момента колегата им който извърпшва плащанията не е в града и вдругиден ще ми изпратят парите. Така и стана. Ако още си мислите, че не плащат пишете ми на скайп за да се уверите. Skype: g-baby_bg
 

Горе