SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Плъгин за директория за статии - Wordpress

Lilacor

SEO addict
Привет на всички!

Тъй като предстои да пусна и аз една тестова директория за статии, реших да се допитам до съфорумците, които са по-напред с материала за съвет :)

Бихте ли ми препоръчали добър плъгин подходящ за целта? Благодаря предварително и лек петък ;)
 
Re: Плъгин за директория за статии - Wordpress

Между другото ако направиш стандартния вид потребител да е Contributor в Wordpress и отвориш регистрациите за всички, то ще може без плъгин да се регват хората и да запазват като чернова статиите, а след това ти когато искаш да ги одобравяш :). Така можеш да използваш която си искаш тема и сайта да изглежда като нормален блог. Само дето няма да се праща имейл при одобрение/отхвърляне, но съм сигурен че може да се измисли нещо и по този въпрос.
 
Re: Плъгин за директория за статии - Wordpress

Мерси за съвета, това също е идейно :) Аз попаднах на този плъгин: http://wordpress.org/extend/plugins/article-directory/. Някой да има впечатления?
 
Re: Плъгин за директория за статии - Wordpress

То този се ползва най-много, но сайта ти ще изглежда така: http://articlesss.com/demo/
А това мен лично вече ме дразни, защото на всички им изглеждат така ;).

не е задължително да изглежда така.
има си функции за да си пригодиш твоя тема ако искаш
 
Re: Плъгин за директория за статии - Wordpress

не е задължително да изглежда така.
има си функции за да си пригодиш твоя тема ако искаш

Аха. Еми може. Трябва повече да се ползва тази функция тогава :).
 
Re: Плъгин за директория за статии - Wordpress

Ето и една премиум темичка за уордпрес templatic.com/demos/?theme=articledirectory
 
Re: Плъгин за директория за статии - Wordpress

Моят съвет е да не ползваш готовият плугин. Вярно доста удобен е и за теб и за потребителите, но поддръжката му е спряна, а не работи коректно с по-нови версии на WP, например 3.2.

В момента го ползвам и малко ме е яд, че открих, че прави проблеми след последните ъпдейти, а вече го позлвах, та чак правих собствен дизайн на директорията за статии, така, че ако можеш, не ползвай този плугин, а под 3.2 авторският панел ще ти прави проблем и в най-добрият случай, визуалният редактор няма да ти работи като хората, ако въобще ти заработи ( понеже при мен не пожела ;) )
 

Горе