SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Показване на AdSense реклами в комбинация с други?

w1ck3dgam3

New member
Възможно ли е комбинацията от показването на AdSense реклами с други в едни и същи страници? Например с афилиейт програмата на Грабо?

В правилата на AdSense намирам следното, което не знам как да го разбирам:

Конкурентни реклами и услуги


За да не се допусне объркване на потребителите, издателите нямат право да показват реклами от Google или полета за търсене с Google на уебсайтове, които съдържат други реклами или услуги, форматирани да използват същото оформление и цветове като рекламите или полетата за търсене с Google на този сайт. Въпреки че може да продавате директно рекламното пространство на сайта си, Вие сте длъжни да гарантирате, че тези реклами не могат да бъдат объркани с рекламите от Google.

Това как да го разбирам? Един вид не трябва другата реклама да си прилича с тази от AdSense?

Моля ако някой има опит с това да сподели. Thanks.:)
 
Re: Показване на AdSense реклами в комбинация с дру

Re: Показване на AdSense реклами в комбинация с дру

Специално за комбинация с грабо нямам информация, но по принцип комбинации с повечето други подобни платформи или афилиейти е позволена, важното е да са различни (ако са афилиейти да отговарят на общите условия на адсенсе). Няма да сбъркаш и ако не ги слагаш една до друга, за по-сигурно.
 
Re: Показване на AdSense реклами в комбинация с ...

Re: Показване на AdSense реклами в комбинация с ...

Един вид не трябва другата реклама да си прилича с тази от AdSense?
Tочно това означава!
 
Re: Показване на AdSense реклами в комбинация с ...

Re: Показване на AdSense реклами в комбинация с ...

Tочно това означава!

И аз това се питам? Тоест аз го разбирам AdSense рекламата да се отличава цветово или бъркам :confused:
 
Re: Показване на AdSense реклами в комбинация с дру

Re: Показване на AdSense реклами в комбинация с дру

Не само цветово, но и визуално - шрифтове, размер, структура на карето...
 

Горе