SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Полезни съвети за SEO начинаещи.

brumbrum

New member
Здравейте потребители на SEO и интернет маркетинг форум - SearchEngines.BG!

Това е първият ми пост във форума и с него Ви съобщавам за брой 4 на списание "Индекс".

Какво представлява списанието?

Проект на СЕО ПАЛ - безплатно онлайн списание, което е ориентирано в сферата на SEO и SEM услугите. Списанието предлага на читателите си различни решения на проблемите, с които се сблъскват SEO специалистите. В "Индекс" може да намерите съвети как да оптимизирате SEO кампанията си и да подобрите онлайн присъствието ви.

Списанието е предназначено за всяка аудитория. Мисля, че всеки може да намери нещо интересно в съдържанието му.

Пожелавам Ви приятно четене!

За тези, които проявяват интерес: ето линк ИНДЕКС - Онлайн Списание за SEO и Маркетинг, брой 4.
 
За: Полезни съвети за SEO начинаещи.

За: Полезни съвети за SEO начинаещи.

Здравей, и ти имам едно въпросче погледнах линка но това което виждам е видео с кратко инфо за списанието и това:

"Първото по рода си списание за SEO оптимизация, PPC реклама и професионално управление на профили в социални мрежи Индекс! Споделете страницата със своите приятели в социалните мрежи и свалете напълно безплатно 4-ти брой на списанието!"

Та на въпроса, защо ме караш да споделям нещо, което не знам какво е (не виждам никъде списание а само реклама на списание) има ли от къде да се свали ?
 
За: Полезни съвети за SEO начинаещи.

За: Полезни съвети за SEO начинаещи.

Здравей, Deyan.

Това е линка към списанието, който може да използваш, за да го прочетеш без да споделяш.
 
За: Полезни съвети за SEO начинаещи.

За: Полезни съвети за SEO начинаещи.

Здравейте, аз съм начинаещ в света на SEO-то, днес случайно попаднах на този форум и много се радвам за което :), така сега прегледах списанието, изглежда интересно, при първа възможност ще го прегледам по обстойно и ще споделя впечатленията си.
 
За: Полезни съвети за SEO начинаещи.

За: Полезни съвети за SEO начинаещи.

Благодаря,това е друго,сега вече ще го споделя :)
 
За: Полезни съвети за SEO начинаещи.

За: Полезни съвети за SEO начинаещи.

Здравейте,

оформлението и избора на теми е добър. Пожелавам ви успех!

Поздрави,
Димитър
 
За: Полезни съвети за SEO начинаещи.

За: Полезни съвети за SEO начинаещи.

Хайде малко критика, след дежурните похвали:
Както и в другия форум и тук ще напиша - не бях виждал проекта, за мен той е нов, въпреки, че по вашите думи това е 4 брой. Стана ми интересно и на случаен принцип си избрах да прочета една статия. Беше пълна с грешки и недобре написана. Следователно за мен е загуба на време да чета списанието ви.
Пожелавам ви да станете по-добри и да не допускате грешки.
 
Re: Полезни съвети за SEO начинаещи.

Малко непрофесионално изглежда но съм сигурен че с времето ще дръпнете напреде. Поздрави за труда и за напреде още нови броеве :)
 
За: Полезни съвети за SEO начинаещи.

За: Полезни съвети за SEO начинаещи.

Привет и от мен! В отговор на темата и на предишните коментари, ще отговоря: похвално, е че се опитвате да направите нещо стойностно в помощ на други потребители. Добре сте започнали като за начало, винаги може и повече :p. С течение на времето ще ставате все по-добри. Обаче, аз имам няколко въпросчета:
1- Къде да открия първите 3 броя, както и следващите?
2- само в .pdf формат ли мога да го прочета или има възможност и за download?
Пожелавам Ви успех! И чакам с нетърпение да прочета и останалите броеве! :)
 
Последно редактирано от модератор:
За: Полезни съвети за SEO начинаещи.

За: Полезни съвети за SEO начинаещи.

Здравейте!
Не успявам да сваля брой 2 и 3, моля за линк към тях. Благодаря!
 
За: Полезни съвети за SEO начинаещи.

За: Полезни съвети за SEO начинаещи.

Здравейте!
Не успявам да сваля брой 2 и 3, моля за линк към тях. Благодаря!

Ето малко линкове към 4-те броя:

Брой 1
Брой 2
Брой 3
Брой 4

Надявам се да ви допаднат :)
 

Горе