SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Полицейщина

B

bedio

Guest
Чудя се нещо напоследък. Вижте този клип:
http://mqsto.com/video/11229

Какво виждам аз. Висок ранк полицай (който говори на Р/Л малко - лесен е за намиране този служител), явно е и висок ранг, щом раздава заповеди. Та 1во дава заповед за бой при словесен контакт, второ псува мирните хорица.

Аз лично бих съдил този полицай, за превишаване на правата, и непристойно поведение.

Вие какво мислите по въпроса. Заслужава ли си да подемем една кампания в интернет ? Аз мисля че да...
Не съм юрист, но все пак мисля, че има юридическо основание за обществен иск. Да, малка битка е това, и много от вас биха казали, че не си заслужава времето и усилията, но... малките битки са най-трудни
 
Последно редактирано:
Re: Полицейщина

Според мен има смисъл, но не и от Интернет кампания...
Всички тея онлайн протести ми се струва, че само ние си ги знаем...
Интернет, колкото и да е тъпо, не е точно публична изява, понеже хората, които трябва да го видят ... не четат в и-нет.

Ако имаш предвид да се направи нещо на живо, а в нета просто да се известят хората - да, но да си седим и недоволстваме тука... не виждам смисъл.

А в крайна сметка срещу някой с чин, надали някой ще ти обърне внимание... Хората по улиците се псуват и викат всеки ден...
 
Re: Полицейщина

Какво казва удряй го в краката и да пада:D
Иначе моето мнение е, че просто не са в точната държава. Хайде да отидат ей тези двамата в Русия после да се озверят на някой скинари пък да видим после дали няма да им слагат цветя на гроба....
 
Re: Полицейщина

Не, че тука в България това не може да се случи... просто не са попаднали на точният човек ;) Някой са такива мишки като са без униформа, че направо ми е жал за тях :)
 

Горе