SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Помощ за продажба/трансвер на .co.uk домейн

glnd

New member
Искат да купят един мои co.uk домейн с плащане през escrow. Парите за продажбата вече са депозирани, но имам съмнения в почтенността на отсрещната страна.

Бих заплатил на някои с опит, които да ми помогне за завърша трансвера и да си взема парите...
 
Просто при трансфера гледай да трансферираш към същия имейл, от който са ти пуснали парите в ескроу /т.е със същия имейл да са се регистрирали там/
Потърси в нета за измами от този тип, ще намериш инфо. По принцип през ескроу е много по трудно да те измамят, докато през пейпал .. вече не го ползвам за такива продажби.
 
Просто при трансфера гледай да трансферираш към същия имейл, от който са ти пуснали парите в ескроу /т.е със същия имейл да са се регистрирали там/
Потърси в нета за измами от този тип, ще намериш инфо. По принцип през ескроу е много по трудно да те измамят, докато през пейпал .. вече не го ползвам за такива продажби.

Проблема е, че искат да прехвърля домейна на меил които е различен от този в escrow трансфера. От друга страна питах ескроу, те казаха това не е проблем, имате кореспонденция, ще ни я изпратите.
Говорих с купувача да му го прехвърля с push na enom(домейна е там регистриран) не става. Обяснява, че еном били просто ТАГ...
Исках от ескроу да прехвърля домейна към тях - не искат. Днес чакам да ми кажат защо... При тях комуникацията е ужас. Пишеш сутринта отговарят ти в 6 часа след обяд
 
Имай предвид, че UK домейните изискваха някакъв допълнителен код за осъществяването на трансфера. Може там да е уловката. Влизаше се и се вземаше от някаква организация, без него не става. Поне преди така беше.
 
Имай предвид, че UK домейните изискваха някакъв допълнителен код за осъществяването на трансфера. Може там да е уловката. Влизаше се и се вземаше от някаква организация, без него не става. Поне преди така беше.

Да през нуминет искат да стане трансвера, а този таг е кодът които се слага. Всъщност аз съм 90% убеден, че тези просто искат да ми свият домейна. Обаче така и така са сложили парите в ескроу, разчитам, че ще намеря колега с повече опит, който ще им го продаде както си му е реда и ще си взема парите :)
 

Горе