SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Помощ за View модула на Drupal

westside

New member
Ако някои е на ти с View модула на Drupal . търся помощ !! разбира се не без нищо, и по точно кофигуриране View page от Taxonomy речника
 
Последно редактирано:
Re: Помощ за View модула на Drupal

Имам блок меню с направено с vocabulary Terms и от него искам да се отива към вю което да изкарва 3 неща които са ми пак в таксономи термини. Примерно меню жанрове да води към вю-то което да показва "актьори" и "жанр".
 
Re: Помощ за View модула на Drupal

Имам блок меню с направено с vocabulary Terms и от него искам да се отива към вю което да изкарва 3 неща които са ми пак в таксономи термини. Примерно меню жанрове да води към вю-то което да показва "актьори" и "жанр".

Зависи как си си направил речниците и типовете съдържание. Ако искаш пиши ми на скайпа и ще видим какво може да се направи.
 
Re: Помощ за View модула на Drupal

Не знам дали съм разбрал правилно, искаш teasera на филмите в категория "Уестърн" примерно, освен актьорите да показва и жанр, година, режисьор и т.н.?

Edit: нещо подобно - v-bg.net/filmi/comedy
 
Последно редактирано:
Re: Помощ за View модула на Drupal

специални благодарности на Detritus за адекватната намеса :)
 

Горе