SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Помощ относно регистрацията на офшорна фирма

Stolichanin

New member
Привет,

интересува ме какви са изискванията и начините за регистриране на офшорна фирма. Става въпрос за фирма, която ще се занимава с п о к е р онлайн, което само по себе си говори, че регистрацията на фирма в БГ не е оферта.

Нека който е запознат да каже какви са изискванията, условията, къде е най-добре да се регистрира, защо и колко ще излезе.

Благодаря предварително,

Поздрави!
 
Последно редактирано:
За: Помощ относно регистрацията на офшорна фирма

За: Помощ относно регистрацията на офшорна фирма

Здравей,
Преди време имах подобен казус ( не точно за офшорка, а за швейцарска ), така и не реализирах проекта, но разходите за година бяха солидни...Тогава получих ценни съвети от една адвокатска кантора в Пловдив, бяха много в час със темата. Прати им запитване с въпросите си, нищо не губиш ( може да не ти вземат пари за консултация ). Сайта им е Адвокатска кантора Желеви - Правни услуги в Пловдив, Адвокатски услуги от адвокат Желева
 
За: Помощ относно регистрацията на офшорна фирма

За: Помощ относно регистрацията на офшорна фирма

Благодаря ти, ще им пиша едно писъмце, пък да видим. Дори и да искат пари, пак ще е добре, защото ще дадат качествен отговор за нещата.
 
За: Помощ относно регистрацията на офшорна фирма

За: Помощ относно регистрацията на офшорна фирма

Намери ли отговор на въпроса си? На мен ето тази фирма ми регистрира фирмата - Регихелп ООД. Те работят с една счетоводна кантора, която принципно се занимава и с Outsourcing. Мисля, че са наясно как стават нещата. Не пречи да им звъннеш и да ги попиташ.
 
Последно редактирано от модератор:

Горе