SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Помощ по блог

dean.yordanov

New member
Здравейте отново приятели. Както предния път и днес също имам въпрос към вас целящ да ми помогне. :) Става въпрос за моят блог.
Искам да направя на началната страница едни линкчета към всяка страничка.
Заповядайте и примера.
http://dev1.agriya.com/wpthemes/?wptheme=wordpress-brown#
Искам долу да има връзки 1 2 3 4 5 .. Last както в този блог и да пише колко са общо страниците на публикациите както е направено там.

Другият ми проблем е с тези връзки в страничната лента. Незнам защо, но като напиша връзка примерно в категория Блогове, ми излиза на страничната лента пак във Връзки, как да го направя в отделно поле Приятели или Блогове, а връзките да си стоят отделно?
Надявам се ме разбрахте какво имам в предвид. Очаквам помоща ви.
 
Re: Помощ по блог

По въпроса със страниците ти трябва plugin Pagebar.

По втория въпрос не съм сигурен, но мисля, че не можеш да разделиш линковете по категории.
 
Re: Помощ по блог

Е как да не може виждал съм как пише Приятели и Блогове на две различни места... при мен всичко излиза в Категории
Относно този плъгин от къде да го сваля ?
SEO Pagebar 2 WordPress Plugin
Това ли е плъгина ?
 

Горе