SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Понякога хората прекаляват с "креативност" :D

shredder

New member
Ето какво преди малко видях в zazz.bg докато скивах едно клипче... (google ads)

*
Момчета с възможности
Момчетата с фантазии лъскат бастуна Момчетата с възможности са вZele.bg
zele.bg

:D
 
Re: Понякога хората прекаляват с "креативност" :D

от доста време имат адсенс реклами и не виждам нищо лошо в това
 
Re: Понякога хората прекаляват с "креативност" :D

Единствено ти ме разбра, даже по едно време почнах да се чудя аз ли не съм наред :D .. Ала сигурно това е така защото просто такъв е форума :)
 
Re: Понякога хората прекаляват с "креативност" :D

Това е идиотизъм, никак не е креативност :) Имаше и за момичетата нещо
 
Re: Понякога хората прекаляват с "креативност" :D

Дам...тва като го видях да се показва в сайтовете ми полудях... чиста излагация си е.
 
Re: Понякога хората прекаляват с "креативност" :D

Дали неможе да се филтрират? Или пък да пишем на G. че е неподходяща реклама :)
 
Re: Понякога хората прекаляват с "креативност" :D

Е, много ясно, че ги забраних...но все пак. :)
 
Re: Понякога хората прекаляват с "креативност" :D

Ми не мисля, че е добра идея да се показват такива надписи на детски сайтове. :)
 
Re: Понякога хората прекаляват с "креативност" :D

Е, да, тогава вече е друго. И проблемът не е толкова в надписите, а защо Г. ги пуска на детски сайтове, където трябва да е много по-внимателен какво показва.
 
Re: Понякога хората прекаляват с "креативност" :D

Уважаеми колеги,
Прави сте, че е малко двусмислено, но за това пък обърнахте внимание на този текст:) Тука едно пояснение - изразът "Лъскам бастун" е понятен само за тези, които "лъскат бастуна". За всички останали е непонятен. :) И тъй като цената за клик, която плащаме е 1,20, в крайна сметка ни интересуват посетители, които разбират за какво става въпрос, за другите си има други сайтове :)
Освен че е двусмислен, този израз не е нецензурен. В редица телевизионни предавания има далеч по-нецензурни каламбури - "Да го ева" - примерно на отеце НАФАРФОРИЙ в шоуто на Слави, или Баба Вуна или дядото на Роки-Киро, дето "шляпка" Бабка, или "шляпка" самостоятелно :)
Така или иначе, след като този текст ви възмущава, нормално е да го спрете...
Успех на всички, и ползотворна работа:)
 

Горе