SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Поп-ъп към xtendmedia.com вирус

За: Поп-ъп към xtendmedia.com вирус

За: Поп-ъп към xtendmedia.com вирус

McAfee отдавна вече не е това, което беше преди време... Фактът е, че напоследък се пробутва като безплатно допълнение към някои други програми. За мен това значи, че губят пазари.
Радвам се, че Авира ти помогна, макар че за последния вирус в Скайп ми писаха, че файлът е чист и се изложиха за мен. И все пак имам доверие в тази програма. :)
 
За: Поп-ъп към xtendmedia.com вирус

За: Поп-ъп към xtendmedia.com вирус

McAfee отдавна вече не е това, което беше преди време... Фактът е, че напоследък се пробутва като безплатно допълнение към някои други програми. За мен това значи, че губят пазари.
Радвам се, че Авира ти помогна, макар че за последния вирус в Скайп ми писаха, че файлът е чист и се изложиха за мен. И все пак имам доверие в тази програма. :)

Да, благодаря ти много за помощта, също и на всички които изказаха мнения. Може би все пак авирата го е изчистила.
 
За: Поп-ъп към xtendmedia.com вирус

За: Поп-ъп към xtendmedia.com вирус

Да, благодаря ти много за помощта, също и на всички които изказаха мнения. Може би все пак авирата го е изчистила.
Винаги се радвам да помогна. :) Днес утрепах времето от 11.30 до 16 часа, за да изчистя една гадина срещу едно кафе и половин вафла. :D Но бая се изпотих с нея. В понеделник, на който му е интересно, ще може да прочете статия по темата.
 
За: Поп-ъп към xtendmedia.com вирус

За: Поп-ъп към xtendmedia.com вирус

Малко да осъвременя информацията по темата - вируса си стои и до ден днешен, бил е изчезнал случайно може би, за малко време.

Пробвах и други антивирусни програми, никоя не успя да го изчисти, освен AVG - тя го намира, изчиства, но след 1-2 часа пак се появява.

Едни много любезни хора от сайтовете, които излизат най-напред в Гугъл за този вирус, ми предложиха щедрата си помощ срещу стотина долара или нещо от сорта, но аз им отказах - неразумно е да се дават толкова пари за един вирус! Освен това, най-вероятно самите те са го създали и трупат дебели пачки.

За пръв път през живота си виждам такъв вирус, което нищо не го лови. Доста са се потрудили "колегите" програмисти.
 
За: Поп-ъп към xtendmedia.com вирус

За: Поп-ъп към xtendmedia.com вирус

Пропуснах да ви кажа, че вируса не изкарва попъ-па, когато JavaScript на браузъра е деактивиран, но това разбира се не върши работа, тъй като JavaScript е необходим.
 

Горе