SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Поредния Panda Update 22

За: Поредния Panda Update 22

За: Поредния Panda Update 22

Май Руми няма да познае, че наказаните сайтове преди ъпдейт леко се покачват, а на ъпдейта падат още :)
 
Re: За: Поредния Panda Update 22

Re: За: Поредния Panda Update 22

Май Руми няма да познае, че наказаните сайтове преди ъпдейт леко се покачват, а на ъпдейта падат още :)
Не познавам Руми, но и аз имам същите наблюдения за жалост. Един от моите сайтове ударен от предната падна беше започнал да се подобрява и достигна до 36стр., а от днес е на 56. Сайта е за обяви, оправих дубликат контента постнах ново уникално, няколко връзки от релевантни сайтове и други препоръчани от теб (надявам се, че може да ти пиша на ти :) ) ... започвам да си мисля, че е заради обявите, които не са уникални, но дали правилно подозирам не знам :scared:
 
За: Поредния Panda Update 22

За: Поредния Panda Update 22

А новите уникални позиционират ли се ?
 
Re: Поредния Panda Update 22

Извинявай ако не съм те разбрала правилно, но от много мислене и премисляне просто изключвам на моменти ..., но ако имаш предвид дали новите уникални обяви се индексират от Google - ако не бъркам мисля, че да. Копнах им за заглавията и ми излизат в индекса, но само две от 4-те, които погледнах.
 
Re: Поредния Panda Update 22

В моята ниша също се усети добре.... Доста сайтове от по-задни позиции изведнъж се изкачиха гръмко нагоре.... Ъпдейта мина и се изпариха много, много назад....
 
Re: Поредния Panda Update 22

Някой дали може да разкодира какво означава това => http://i48.tinypic.com/2gy36mv.png
Пандата обича ли ме, не ме ли обича :). Че не съм толкова запознат. То тука много сложно взе да става :D.
 
За: Поредния Panda Update 22

За: Поредния Panda Update 22

Пичове чета тука форума и има доста интересни неща та реших и аз да питам нещо. Като сайта ми е ударен от тези панди имали шанс да си върне предишните позиции? Преди пандите се индексираше доста добре.
 
За: Поредния Panda Update 22

За: Поредния Panda Update 22

Моите сайтове не ги е барнало изобщо.Ама аз преди 2 дни изхаках по 3 статии във всеки.
 
За: Поредния Panda Update 22

За: Поредния Panda Update 22

От панда, да. 100%
 
За: Поредния Panda Update 22

За: Поредния Panda Update 22

По 2кл думи ме свали на 3-та страница пандата, но не е болка за умиране.
Днес вече се катерят на горе..
Всичко останало си е както трябва :)
 

Горе