SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Потвърждение в две стъпки от Google

cloxy

Super Moderator
Екип

Мисля, че съм пускал вече такава тема, извинявам се ако се повтарям. Интересното в това видео обаче за мен е, че дават България за пример, ще видите какъв ;)

Иначе самата услуга е добра. В началото ти се струва малко досадна, особено ако имаш много устройства, но се свиква бързо.
 
За: Потвърждение в две стъпки от Google

За: Потвърждение в две стъпки от Google

въпреки големия зор на гугъл, фейса итн да накарат юзерите си да се аутентикират и с GSM пак няма да се опазят от нашествието на роботите. ;D
 
За: Потвърждение в две стъпки от Google

За: Потвърждение в две стъпки от Google

...пак няма да се опазят от нашествието на роботите. ;D
Всяваш излишна паника :)
 
За: Потвърждение в две стъпки от Google

За: Потвърждение в две стъпки от Google

2-те стъпки наистина в началото са малко смущаващи, но не е така в действителност. Ползвам го и неудобството е , че понякога СМС-а се бави малко повече, отколкото очакваш :)
В началото на годината параноясах здраво след като ми отчете нерегламентиран достъп от някъде на майната си и тогава го включих.
 
За: Потвърждение в две стъпки от Google

За: Потвърждение в две стъпки от Google

България, поставена наравно с Русия и Китай, това е уау :)
 

Горе