SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Преводач с испански

jab4o

New member
Здравейте,
търся преводач от български на испански език. Работата е доста, но не е нищо сложно, като материя.
Плаща се на свършена работа, очаквам оферти и предложения.
Познания за работа с opencart са предимство, но не са задължителни.
 
За: Преводач с испански

За: Преводач с испански

Здравейте,
търся преводач от български на испански език. Работата е доста, но не е нищо сложно, като материя.
Плаща се на свършена работа, очаквам оферти и предложения.
Познания за работа с opencart са предимство, но не са задължителни.

Добър ден,
Аз се интересувам от предложение за работа. Hе съм професионален преводач, но имам напреднало ниво на испански. Живeя повече от 8 години в Испания. Учих тук и в момента работя. Mожете да се свържете с мен на имейл maria.kaneva@hotmail.com.
 
За: Преводач с испански

За: Преводач с испански

Здравейте,
търся преводач от български на испански език. Работата е доста, но не е нищо сложно, като материя.
Плаща се на свършена работа, очаквам оферти и предложения.
Познания за работа с opencart са предимство, но не са задължителни.

Zdravei. Interesuvame vasheta oferta. Az sum ot Plovdiv i imam jelanieto da rabotia v sferata na pravodi ot ispanski na bulgarski. Nivoto mi e otlichno i za dvata ezika. Poradi finansovi prichini sum saglasen da vurshia rabotata na polovin tsena ot tova kak se taksuva, stiga da ima rabota.
za kontakti 0877 302 666 Darek
 
За: Преводач с испански

За: Преводач с испански

Zdraveite,
Mnogo se interesuvam ot rabotata kato prevodach.Jiveq v Ispaniq ot 13 godini. Uchila sum tuk y nivoto mi e perfectno na dvata ezika.
Jiveq v Madrid, no nqmam problem ako rabotata e v Bulgaria.
Moga da vi ispratq Cv-to si, ako ste zainteresuvani.
Email-a mi e ivelina1989@hotmail.es.
Blagodariq y pozdravi.
 
За: Преводач с испански

За: Преводач с испански

Zdraveite,
Jiveq v Ispaniq ot 13 godini y sum uchila tuk.Nivoto mi po bulgarski y ispanski ezik e perfectno.Ako ste zainteresuvani moga da vi ispratq CV-to si.
Email-a mi e ivelina1989@hotmail.es
Blagodarq y pozdravi!
 
За: Преводач с испански

Здравейте!
Ако предложението още е в сила, аз също се интересувам. Владея испански на отлично ниво, правила съм писмени и устни преводи от испански на български. Ако се интересувате, мога да Ви изпратя CV и други необходими документи. Можете да се свържете с мен тук или по мейл: maya_vn@abv.bg.

Поздрави,
Мая
 
Здравейте!
Занимавам се с преводи от и на испански от доста години. Ако все още търсите преводачи, можете да се свържете с мен на мейл: pukalcho@abv.bg.
Лек ден!
 
Здравейте,
търся преводач от български на испански език. Работата е доста, но не е нищо сложно, като материя.
Плаща се на свършена работа, очаквам оферти и предложения.
Познания за работа с opencart са предимство, но не са задължителни.
Здравейте,
Аз живея в Испания от 22 години и си търся работа от къщи,затова ме интересува вашето предложение.
Оставям имейл за контакт:
veneta64@hotmail.com
 

Горе