SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Преводи От Немски

samito

New member
здравейте!предлагам 2 услуги.първата е:превеждам новини,писма,договори и т.н от немски на български.втората е:пиша новини на немски(от български).ако има желаещи нека пишат.
 
Re: Преводи От Немски

Цени, това онова?
И ме интересува дали превеждате договори от БГ на Немски, ако да, те преглеждат ли се от юрист?
 
Re: Преводи От Немски

Хей Мастере, къде се загуби ? :)

2 седмици бях малко на почивка... че бях избозил... цяло лято само глупости и ми писна и отидох да си почивам.

btw съвет, когато отивате на почивка си купувайте една sim карта за лични нужди... иначе като мен ще псувате всички иначе готини хора, които ви звънкат :)

най-добре не се доверявай на такива обяви или поне ги провери преди това. Моят съвет е да потърсиш заклети преводачи :)

За момента само разпитвам
 
Последно редактирано:
Re: Преводи От Немски

Да, превеждат се договори от БГ на НЕ и се преглеждат от юрист,а цените са 7 лв за превод до 200 думи, 12 лв за превод от 200-500 думи, 17 лв за превод до 800 думи!
 
Последно редактирано:
Re: Преводи От Немски

НЕМСКИ ЦЕНТЪР за преводи Мартин Лутер извършва експресни професионални преводи - превод на технически документи, превод на договори, превод на епикризи, превод на счетоводни и други фирмени документи, лични документи. Професионални преводачи филолози. Работим и с най-новия професионален преводачески софтуер ТРАДОС! Изготвяме база данни на терминологията на нашите клиенти.
Устни преводи - семинари, обучения, придружаване в страната и чужбина.
Устни преводи на СТРОИТЕЛНИ ОБЕКТИ в България и Германия.
Курсове по немски език по специално разработена за всеки клиент система на място в офиса Ви. Индивидуални уроци в удобно време по български език за чужденци.

НЕМСКИ ЦЕНТЪР МАРТИН ЛУТЕР - ВАШИЯТ СПЕЦИАЛИСТ ПО НЕМСКИ ЕЗИК.

Без почивен ден!

тел: 088 66 137 56
www.mlcentrum.com, info@mlcentrum.co
 

Горе