SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Превод на български на Wordpress тема

Re: Превод на български на Wordpress тема

Аз мога да я преведа за 10$ в пейпал. Прати ми я на ЛС с линк за сваляне и до няколко часа ще ти я пратя преведена
 
Re: Превод на български на Wordpress тема

За кога ти трябва бе Руми :) Един мой блог със същата тема е в процес на пускане, ама все не намирам време да преведа темата и да вкарам някой друг пост :)
Бтв самата тема някакви настройки за една галерия които не съм открил как се правят
 
Re: Превод на български на Wordpress тема

Прати ми на лс линк за сваляне на темата на английски и аз ще я преведа и ще ти я пратя
 
Re: Превод на български на Wordpress тема

Ако темата е написана добре и използва gettext (повечето теми на WP го използват), то повечето неща са преведени, когато използваш BG language. Когато превеждате WP тема, е важно да спазите концепцията.
Language файла можеш да редактираш с http://www.poedit.net.
Руми, ако го поразгледаш, ще можеш да си преведеш всяка WP тема и след това превода да го използваш и за следващи.
Тези, които ще превеждат безплатно(или платено) също ще е полезно.
 
Последно редактирано:

Горе