SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Предлагам SEO за 900 лв с ДДС

ilianskim

Senior Member
Пакета включва следното :
Закупуване на 10 домейн имена (200 лв).

Регистрация на 10 домейн имена в 30 български портали, директории и каталози (200 лв).

Мониторинг с google annalistic с цел анализиране на компанията (300 лв).

Изработка на рекламен банер 120х50рх gif формат
(50 лв).

Публикуване на рекламен банер в online каталога www. piramida.com осигуряващ повече от 10 000 импресии месечно. (500 лв на година)

Оптимизация на мета таговете на сайта (цената е за статични сайтове до 30 страници (120 лв).



Пакетна цена с отстъпка
Цена:750 лева
Цена с ДДС: 900 лева

Срок на изпълнение: 30 работни дни.

Начин на плащане: 100% авансово.

Плащане в брой или с банков превод
В нашият сайт може да намерите други пакети за SEO
 
Re: Предлагам SEO за 900 лв с ДДС

Ей не знам вързахте ли се, но попаднах на сайт МЕЧТА - 130 клиента (уж) вижте как изглежда
reklamavinternet.com/index.php?page=1
 
Re: Предлагам SEO за 900 лв с ДДС

Ей не знам вързахте ли се, но попаднах на сайт МЕЧТА - 130 клиента (уж) вижте как изглежда
reklamavinternet.com/index.php?page=1

Всъщност наистина имат над 130 клиента, ама не всички са за тази им услуга :)
 
Re: Предлагам SEO за 900 лв с ДДС

честно казано какво SEO ще правиш само на домейни ??? Нали трябва да има сайтове и на тях, а в офертата не виждам изработка на такива .... така че още около 6000лв за изработка на сайтовете (средно по 600лв.) ... далаверско :D
 
Re: Предлагам SEO за 900 лв с ДДС

Вместо да приветствате хората за иновацията вие ... ама карайте си по старому - правете си сайтове - аз им ставам клиент и вече само с домейни ... :)
 

Горе