SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Предложение за пазара

JustAn

Banned
Здравейте. Нов съм в форума, но едно нещо ме дразни адски много и това когато някой пуска обява в пазара и завършва обявата с "Цена на ЛС"(важи с пълна сила за хората продаващи сайтове). Реално нямам нищо против тях, но с тази си мярка губят ЦЕННО време на купувачите, а и на самите себе си.

Затова моето предложение е просто - оферти за продажба на сайтове, които нямат ясно изразена цена за продажба(от типа на "Цена на ЛС" или пък "давайте колкото ще дадете") да бъдат трити.

Знам, че така се отваря повече работа на админа/модератора, но все пак спестява доста време на евентуалните купувачи на сайтове/услуги и т.н
 
Re: Предложение за пазара

Здравейте. Нов съм в форума, но едно нещо ме дразни адски много и това когато някой пуска обява в пазара и завършва обявата с "Цена на ЛС"(важи с пълна сила за хората продаващи сайтове). Реално нямам нищо против тях, но с тази си мярка губят ЦЕННО време на купувачите, а и на самите себе си.

Затова моето предложение е просто - оферти за продажба на сайтове, които нямат ясно изразена цена за продажба(от типа на "Цена на ЛС" или пък "давайте колкото ще дадете") да бъдат трити.

Знам, че така се отваря повече работа на админа/модератора, но все пак спестява доста време на евентуалните купувачи на сайтове/услуги и т.н

Не знам колко време ще загуби човек, но предложението е абсурдно. Това да задължаваш някого да обявява цената публично е нелепо, защото това може да бъде търговска тайна.
 
Re: Предложение за пазара

Не, че е търговска тайна, но е повод за МНОООГООО СПАМ в пазара и "компетентни" коментари. Предложението е неефктивно, поне в БГ форум...
 

Горе