SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Предложете оферта за сайт и популяризиране

alexer

New member
Здравете всички,
става въпрос за сайт на автокъща. Намира се в ( до ) Асеновград и е разположена на главна пътна артерия.

Трябва да се изготви сайт ( без да се снима от ваша страна ) и да се популяризира ( нестава въпрос само за вкарване в директории, а за по-широка рекламна кампания ). Вие може само да предложите оферта за попупяризация. СЕО не е основно тук.

Очаквам вашите оферти и въпроси тук.

Ще помоля само за сериозни отговори без "5000 лв и готово".

Благодаря на всички
Поздрави, Александър
 
Re: Предложете оферта за сайт и популяризиране

тези дни пускаме портал за обяви. Получавате доста неща към него, включително и SEO пакет + редовни месечни справки + поддмейн към портала + банер с определен брой импресии всеки месец. Като на портала ще се рекламират самите автокъщи.
Ако искаш да поговорим по-сериозно може да ми пишеш на ICQ: 287023069 или skype: seo-bulgaria.info
 
Re: Предложете оферта за сайт и популяризиране

мога да ви направя събдомейн на моя сайт за коли ;)
Този в подписа.
Трафика е от гугъл, като е оптимизиран за следните ключови думи
коли, koli, avto, авто, авто обяви, авто борса ...

Ако имаш интерес пиши л.с. ;)
а за сео в тази ниша бих могъл да ви бъда полезен
 
Re: Предложете оферта за сайт и популяризиране

За първи път виждам толкова кратко и ясно задание на сайт
сайт на автокъща. Намира се в ( до ) Асеновград и е разположена на главна пътна артерия.
и аз ще предложа ясна цена 100-3500 за сайт.
SEO onpage 1000 SEO offpage 600 на месец
 
Re: Предложете оферта за сайт и популяризиране

@netsurfer а това, че домейна ще e към този сайт невиждам с какво ще помогне за привличане на посещения.
Само това ли предлагаш и за какви пари ?

Поздрави, Александър
 
Re: Предложете оферта за сайт и популяризиране

@netsurfer а това, че домейна ще e към този сайт невиждам с какво ще помогне за привличане на посещения.
Само това ли предлагаш и за какви пари ?

Поздрави, Александър
мога да ти предложа да ти направя й сайт - CMS и популяризиране ;)
 
Re: Предложете оферта за сайт и популяризиране

@ilianskim немисля, че трябва сео на ниво ( някой да не ме разбере погрешно само... ),
но все пак за какви позиции, време и думи става въпрос ?

@netsurfer може ли нещо повече относно офертата ... ?

Поздрави, Александър
 
Re: Предложете оферта за сайт и популяризиране

Alexer едва ли ще получиш тук логични предложения при условие, че искаш нещо което се простира от прост cms инсталиращ се и модван за 2-3 часа и до система която може да изисква 2-3 месеца моделиране и правене по Вашите изисквания. За това и цената която дадох варира в широк диапазон. Относно SEO ако желаеш предложение (макар да няма нужда от SEO) просто ми напиши 2 реда на скайп (ilianskih) с урл на сайта и желани от теб думи и ще получиш от мен и бгкулинар оферта за он и оффпейдж, която ще е горе-долу в този диапазон който съм написал вече. Ако не ти трябва SEO, а просто инсталиране на една joomla или WP просто го кажи така. За твоя сайт може да искаш и някой още по-прост CMS без DB даже.
Ако не ти задаваш проекта то най-добре запиши какво иска собственика и го постни тук. Тогава може и да се намерят смислени оферти.
Поздрави Илиян Христов
П.С. Пак че ме разпознават хората и с тоя ник :)
 
Re: Предложете оферта за сайт и популяризиране

Немога да напиша сайта, защото все още няма нищо.
Автокъщата не моя!
Джоомла и ВП-то и аз мога да ги инсталирам, но не е там работата, както и не е в направата на сайта основната идея е да се популяризира.
Затова хора имащи някакъв опит в тази насока ще са от полза.
За СЕО мисля, че няма нужда да се набляга на него.

В първия пост съм написал какво търся, разбира се че не е конкретно, затова очаквам предложения с някакви цифри ( приблизителни ).
Няма как да искам нещо конкретно, като нямам опит в дадена област ( авто сайтове )

Поздрави, Александър
 
Re: Предложете оферта за сайт и популяризиране

Здравете всички,
става въпрос за сайт на автокъща. Намира се в ( до ) Асеновград и е разположена на главна пътна артерия.

Трябва да се изготви сайт ( без да се снима от ваша страна ) и да се популяризира ( нестава въпрос само за вкарване в директории, а за по-широка рекламна кампания ). Вие може само да предложите оферта за попупяризация. СЕО не е основно тук.

Очаквам вашите оферти и въпроси тук.

Ще помоля само за сериозни отговори без "5000 лв и готово".

Благодаря на всички
Поздрави, Александър

Какъв месечен бюджет сте отделили за рекламнта кампания?
 
Re: Предложете оферта за сайт и популяризиране

Здравей, не сме говорили за конкретна сума.
Рекламната кампания според мен трябва да е обемна в началото, а после по-свита.
Може би 300 - 400лв. за началната...
Кажи какво имаш напредвид и за какви пари горе-долу и резултати :)
Имаш ли опит с адуордс ( сигурно имаш, но все пак за кали ще е малко по-различно от друго :) )

Поздрави, Александър
 
Re: Предложете оферта за сайт и популяризиране

Офертата в google docs: http://docs.google.com/Doc?id=ddjfsrh8_195xvvsbgp

Оферта за сайт за автокъща

Визуализации

Визуализацията на сайта ще бъде направена с неутрална тоналност, позволяваща на потребителя да се ориентира бързо и лесно сред показаните обяви, т.е. дизайна е неангажиращ, наблягащ на съдържанието и в същото време приятен за окото, следвайки последните тенденции и похвати в уеб дизайна

Функционалност

Сайта ще съдържа стандартна ситема за управление на съдържанието ( добавяне, редактиране, изтриване на страници с информация ) . Към стандартната система ще бъде включен модул „Електронен Каталог” ( автомобилните обяви са тип каталог ) организиран с категории и подкатегории, търсачка по ключови думи, категория ( тип на автомобила ), година на производство и други ( това ще бъде обсъдено по нататък ). Административния панел на системата ще включва:
1. Добавяне , редактиране, изтриване на категории и подкатегории ( неограничен брой )
2. Добавяне, редактиране, изтриване на обяви за коли ( неограничен брой )
3. Добавяне, редактиране, изтриване на страници ( от типа „За нас”, „Контактна информация” и други ) [ неограничен брой ]
Към клиентската част ще бъде добавено възможност за абониране за нови автомобили чрез RSS или Email ( от дадена категория или подкатегория),
Като допълнителна възможност може да бъде направен рейтинг на самата обява ( т.е. да могат да се оценяват от 1 до 5 със звездички от потребителите ), да се сложат ревюта на всяка обява ( идеята е да може да си оставят мнението за марката и модела на колата )

Цена без допълнителните опции: 1800 лв
Цена с допълнителните опции: 2000 лв.

Забележка: Цената не включва оптимизиране за търсачки, но включва onpage seo ( спазва се правилната структура на документа, генерират се seo friendly линкове на сайта, sitemap, промяна на title, meta keywords и meta description в зависимост в коя страница се намира потребителя и др.
 
Последно редактирано:
Re: Предложете оферта за сайт и популяризиране

@man0l благодаря за ясната оферта, тя ще бъде показана на човека.

Тъй като се иска и популяризиране ( което е ключовия момент ), ако обичаш предложи и една оферта за популяризиране.

Поздрави, Александър
 
Re: Предложете оферта за сайт и популяризиране

Съжалявам, не се занимавам с оптимизиране на професионално ниво :) Можете да питате колегите от форума за оферта, има достатъчно добри професионални оптимизатори
 

Горе