SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Преместване на сайт от една платформа на друга

woodmonster

New member
Реших да преместя сайта си любопитко-бг.ком на wordpress. В момента сайта е правен с програма уеб бюлдър. Въпроса ми е като го преместя на уърдпрес, да запазя ли линковете на страниците с правилните имена например: любопитко-бг.ком/bolesti.html или любопитко-бг.ком/?page_id=26 като двете страници са еднакви. Как е по-добре за СЕО-то?
 
Последно редактирано:
За: Преместване на сайт от една платформа на друга

За: Преместване на сайт от една платформа на друга

Ако не ги запазиш ще, се прецакаш много.. ще ти падне трафика
 
Re: За: Преместване на сайт от една платформа на друга

Re: За: Преместване на сайт от една платформа на друга

Ако не ги запазиш ще, се прецакаш много.. ще ти падне трафика

То покрай тия ъпдейти на Г. имам доста спад в трафика от 1000 уникални на 200. Загазих го, но както и да е. Мисля си, спада да не би да е от натрупани линкове към мен, които да не се харесват на Г. Там е работата, че никой насила не съм карал да линква към мен, с никой не съм разменял линкове. Ако променя имената на страниците да речем на ..../?page_id=26, тези линкове към мен би трябвало да изчезнат, но тогава да не загазя още? И аз си мисля да ги запазя.
 
За: Преместване на сайт от една платформа на друга

За: Преместване на сайт от една платформа на друга

Ако ти не си правил линкове и не си карал никой да прави линкове към сайта ти, то няма да е в това проблема (освен ако някой нарочно не е направил линкове за да те закопае, което е много малко вероятно).
Ако решиш да сменяш УРЛ адресите, то трябва да направиш и 301 пренасочване от всеки стар към всеки нов. Така няма да имаш проблеми и търсачките ще разберат какво е станало.
 
За: Преместване на сайт от една платформа на друга

За: Преместване на сайт от една платформа на друга

Ако не ги запазиш ще, се прецакаш много.. ще ти падне трафика
Каквото пада се вдига и обратното ;-)
 
За: Преместване на сайт от една платформа на друга

За: Преместване на сайт от една платформа на друга

Каквото пада се вдига и обратното ;-)
Важно, е с цената на какво:D
 
Re: Преместване на сайт от една платформа на друга

Мерси на всички за съветите! Живи и здрави да сте! Ще си запазя линковете както са си били. Мерси още веднъж!
 

Горе