SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Пренаписване на текст!

sezam

New member
Търся човек владееш перфектно английски и български език,за пренаписване на статий.Около 200 думи на текст.Необходими са около 30 текста на месец.Оферти на лични съобщения.Качество,цена и срок на изпълнение.При неспазване на срока или качеството(да не се налага трети човек да поправя грешки),се отказвам от услугите ви,без предупреждение!!!Последното изречение е продиктувано от масово неспазване на обявените срокове.Благодаря предварително!
 
Последно редактирано:
Re: Пренаписване на текст!

Ами не се заяждай тогава,изобщо не ми пука за червените ви точки,ако има още една ще публикувам част от чата и договорката с няколко активни веб мастери който са поели ангажимент и не го спазват.Какво трябва да се направи ако вие сключите сделка за определен брой статий,за определена дата..и не ви отговарят на съобщенията..а три седмици след срока ви се извиняват,че са имали работа..и до 48 часа щели да ги напишат или ви предадат текст който след публикация ме питат-абе ти луд ли си да плащаш за текст пълен с грешки??Затова и не исках да ми пишат несериозни хора,за който договора няма стойност.За да не пиша нов пост..ще кажа че последния човек който писа текстовете граматически се е справил,но е непростимо да закъснееш 3 седмици при условие че е знаел колко е важен срока.Няма да го спомена защото виждам,че бизнеса му е по скоро сео..а преводите ги пое като странична задача.Работил съм поне с 10 човека от форума,плащал съм или авансово..или в момента когато кажат,не съм се пазарил за цена.
Та ако има някой който отговаря на посочените условия..моля.
Плащам си,но искам качество и срок да се спазват!Ако мислите,че не съм прав слагайте си червените точки.И на тези който са ги сложилитези точки им пожелавам да наемат такива хора....бързо ще се сетят за този пост-:)
 
Re: Пренаписване на текст!

аз имах подобен проблем с 1 програмист, който постоянно си отлагаше работата така че напълно разбирам гледната точка на sezam. Относно плащанията е точен. Даже ми предплати!
 
Re: Пренаписване на текст!

Хайде задружно да намалим офтопика - нали няма да го превръщаме на битак. Който иска да прави бизнес с sezam да му пише на лично. А той като не иска да си има неприятности, да си подплати поръчките с договор - ако иска граждански, ако иска друг тип. От мрънкане ефект няма.
 
Re: Пренаписване на текст!

Хайде задружно да намалим офтопика - нали няма да го превръщаме на битак. Който иска да прави бизнес с sezam да му пише на лично. А той като не иска да си има неприятности, да си подплати поръчките с договор - ако иска граждански, ако иска друг тип. От мрънкане ефект няма.

Благодаря!Не исках да става такъв дебат,но може ли да си такъв анонимен тъпанар,без да си запознат да заклеймяваш.Не виждам нищо обиждащо и нередно в моята обява.Плаща се за определена работа и имам изисквания,които са абсолютно нормални.Не виждам нищо заплашително в това ,ако не си изпълниш поетия ангажимент да откажа да платя.Така звучи вероятно само на човек ,които не си изпълнява договорената работа.


В първия пост има още едно изречение в което пояснявам причината,защо държа на коректност.Явно има някакъв бъг във форума,но изречението се публикува незавършено..а го има написано.Да не си помисли някой че се заяждам и да ми сложи 5 червени точки-:),просто обръщам внимание,може би не е забелязан този бъг.
 
Последно редактирано:
Re: Пренаписване на текст!

Сезам е коректен човек, така че може да му се доверите - за тези, които се чудят дали е наистина толкова нервен и се чудят дали да си предложат услугите.

Поздрави
 

Горе