SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Препоръчайте ми VPS до 30 лв/месец

w-seo

Hack3rch3
Препоръчайте ми VPS до 30 лв/месец - трябва ми за 30 - до 50 проекта?
Предлагат ми от topHost но им нямам почти никакво доверие?

Моля дайте съветче?
 
Re: Препоръчайте ми VPS до 30 лв/месец

www.fcolor.bg - за българския пазар съм при тях. Съпорта последните две седмици го тормозя нон-стоп и отговарят сравнително бързо и ефективно
 
Re: Препоръчайте ми VPS до 30 лв/месец

xen.headoff.com не знам за 30 ма за 50 има добри
 
Re: Препоръчайте ми VPS до 30 лв/месец

www.fcolor.bg - за българския пазар съм при тях. Съпорта последните две седмици го тормозя нон-стоп и отговарят сравнително бързо и ефективно
Аз също съм за тях :) Администраторите са пичове.
 
Re: Препоръчайте ми VPS до 30 лв/месец

gstoychev : и се регистрира тук само за да напишеш това ? :)
 
Re: Препоръчайте ми VPS до 30 лв/месец

oggin: Преди така да помъчеш да захапеш можеше да погледнеш, че не съм се регистрирал днес и не е това идеята ми. Освен това се имаме в icq контактите и не прилича така да се заяждаме ;)
 
Re: Препоръчайте ми VPS до 30 лв/месец

Според мен 30 лв на месец за ВПС са все едно 30 стотинки на месец за споделен хостинг. Едва ли ще бъде нещо по-различно ;)

bedio незнам дали забелязваш ама единия ти сайт (място.ком) последните 2 седмици го няма за по няколко часа на ден. Май headoff.com нещо не са в час или ти правиш промени?
 

Горе