SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Препоръчайте някакъв Ad-manager plugin за WP

Kompota

New member
Трябва ми WP plug-in за управление на рекламното съдържание, да има нещо такова:
1) в шаблона да се зададат рекламните позиции
2) след това от админ панела лесно да се управлява съдържанието на всяка позиция (ъплоуд или хот-линкване на статичен / флаш банер)
3) всяка рекламна позиция да си има тракинг код за кликовете и

съответно

4) да могат да се създават специални акаунти за рекламодатели, които да си следят кликовете (независимо, че могат да си гледат метриката на техните си сайтове)

Има ли изобщо нещо такова за WP ?
 
Re: Препоръчайте някакъв Ad-manager plugin за WP

Доста изисквания имаш :)
Ползвам за адсенс http://wordpress.org/extend/plugins/advertising-manager/ - отговаря на част от изисквания ти и съм доволен
 
Re: Препоръчайте някакъв Ad-manager plugin за WP

Стига с тия еротични фантазии WP плъгините да ви правят всичко каквото ви трябва.
OpenX поддържа дори рекламни полета според зададен URL.

Да, жалко, че не може да прави сам флаш банери.
 
Re: Препоръчайте някакъв Ad-manager plugin за WP

По-добър от Datafeedr Random Ads не ми е известен. Има поне ротиране и с леки модификации може да наблъскате добре рекламите.

За другато Радев добре ви го каза - намирате си специалист или фирма която да ви го направи, програмиране, програмиране, програмиране.... готово.
 
Re: Препоръчайте някакъв Ad-manager plugin за WP

според нуждата комбинирам AdRotate и Datafeedr Random Ads
 

Горе