SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Препоръчайте хостинг

Илиев

Well-known member
Кажете нещо добро...и евтино :) Че трябва да местя единият си сайт от хостбългария.ком заради "изразходване на ресурси (прецесорно време и памет)".

Трябват ми около 600-700мб място и 30-тина гб трафик. За проц. време и памет мога само да гадая, но ако някой е имал подобни проблеми с хостбългария и успешно се е преместил на друг хостинг, ще считам че евентуално ще ми свърши работа.

Странно, че от почти година имам равномерен трафик, даже намаля напоследък, но чак сега се появиха проблеми.
 
Re: Препоръчайте хостинг

Аз получих същия имейл днес.
Мисля да отворя още един акаунт в hostgator.
 
Re: Препоръчайте хостинг

Ползвам Суперхостинг за сайта за игри - втория им план от 80 и няколко лева годишно. Дневно 100 000 импресии и 20Г трафик за последните дни и стигнах 60 минути сървърно време колкото е лимита за този план - по тяхна статистика - и ще се местя на най-скъпят им план - там лимита е 80 минути. Иначе като трафик дават достатъчно и още имам запас, но това сървърно време ме мъчи. Вече направих почти всичко което знам за оптимизация, спрях дори някой вътрешни статистики ...
Като поддръжка нямам забележки, отговарят в рамките на 10-15 минути ... От всичко пробвано до сега (5 хостинг фирми) от тях съм най-доволен

ПС Като достигнеш лимит по някоя от границите на хостинг-плана не те изключват а само те предупреждават. С един друг мой сайт ме търпяха близо седмица докато се оправя без да ме спират, а проблема си беше наистина ламерски ...
 
Последно редактирано:
Re: Препоръчайте хостинг

Можеш ли да се следиш лимитите? Щото аз в момента нямам никаква идея какво потребявам, освен мястото и трафика.

Иначе направо ми казаха до 4 дни да местя сайта... :rolleyes: Което за мен е странна политика, но те си знаят.
 
Re: Препоръчайте хостинг

Не - но ми изпращат справка за последните 30 дни до 30 минути от поискването. И изискването им е средно месечно (или седмично - не помня точно) използвано сървърно време - ако някой ден надхвърлиш инцидентно не повдигат въпрос изобщо.

П.С. Сложи си един брояч за времето за което ти се отваря страницата - така ще видиш ако някъде има проблемен скрипт или функция. Аз се бях олял с една статистика която пише в текстови файл - повече от секунда на страница в натоварените часове ... докато открия къде е проблема ме търпяха.
 
Последно редактирано:
Re: Препоръчайте хостинг

Здравейте, ще сменям хостинга и искам да попитам от space.bg и hostbulgaria.com, кой от двата е по надежден?
 
Re: Препоръчайте хостинг

Да използвам темата - препоръчайте Joomla хостинг с американско IP, за малък сайт (много малък) за сега без трафик. Трябва ми нещо евтинко.
 
Re: Препоръчайте хостинг

Кажете нещо добро...и евтино :) Че трябва да местя единият си сайт от хостбългария.ком заради "изразходване на ресурси (прецесорно време и памет)".

Трябват ми около 600-700мб място и 30-тина гб трафик. За проц. време и памет мога само да гадая, но ако някой е имал подобни проблеми с хостбългария и успешно се е преместил на друг хостинг, ще считам че евентуално ще ми свърши работа.

Странно, че от почти година имам равномерен трафик, даже намаля напоследък, но чак сега се появиха проблеми.

Това е хостинг в САЩ, но има много приемливи цени за всички регистрации,трансфери и т.н., дори може да се получи фри ССЛ сертификат, при трансфера на домейн:
http://www.namecheap.com?aff=9283
 

Горе