SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

Като непрофесионалист ще споделя мойто наблюдение :

H2 имаш, h1 нямаш. Никакъв контент не виждам, освен разбира се цени и "поръчай". "ВРАТИ МАТРАЦИ НИСКИ ЦЕНИ УЗУНОВ" ( което явно ти е ключовата фраза ) съществува във всяка твоя страница, но на картинка. Да не говорим, че нямаш мета дескрипшън. Личен съвет - опиши си малко повече продуктите, изтъкни техните плюсове. Помисли над идеята да добавиш едно меню "за нас", за мен или бранд. Можеш да създадеш отделна секция в главното меню новини/полезни съвети/блог и да вкарваш полезна информация за потребителите, НО да е уникална.

ПС : Задължително помисли в която точно ниша искаш да присъстваш и разбира се да се бориш. Като го решиш, отвори сайтовете на конкурентите ти и виж какво ти липсва, както и помисли как можеш да си по-добър от тях.
 
За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

1. Пишеш на повечето места с главни букви. Защо? Има ли конкретна причина да го правиш?
2. В сайта ти почти липсва съдържание. Само снимка не е съдържание.
3. И малкото съдържание, което имаш е наситено с ключови думи - https://docs.google.com/file/d/0B93Jq1pA4KAdbElTVzdXeVRsQ2s/edit?usp=drivesdk . Повярвай ми, още 15 пъти да напишеш думата "врати" няма да се ранкнеш по нея.
4. Заглавието на началната страница се повтаря след края на заглавието на вътрешните страници.
5. Липса на бранд - основния ти проблем може да идва от тук.
6. Кофти футър. Не се слага такова съдържание във футъра.
7. Оправи правописа, научи се кога се слагат интервали след препинателни знаци. Това също е от значение.
8. Липсва about страница.
9. Темата на сайта не е преведена докрай. Хубаво е в търсачката да пише "търси" вместо "type your search".
10. Недей да мислиш за линк билдинг и за постване на линкове по ФБ страници, както ме питаше на лични. Първо оправи проблемите вътре по сайта.
 
За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

Само до някъде ви разбирам не съм добър в тази област човек да ми препоръчате за да пооправи нещата?
 
За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

Само до някъде ви разбирам не съм добър в тази област човек да ми препоръчате за да пооправи нещата?
Има един много известен "специалист" Мат Кътс известен по нашите земи като Къцамун. Личен приятел на чичо Гошо. Той е твоя човек.
Шегувам се. Ако си решил да си намериш човек за това, разгледай профилите с повечко зелени правоъгълничета и си избери някой. Все за нещо ще са им ги дали в специализиран форум.
 
За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

Мета таговете, яко си ги наспамил :). По-добре без тях ако ще е така.
Имаш един затварящ </p> таг, дето не му е мястото там. Виж кода с Firefox, светва в червено тоя таг.
Също може просто да няма никакви беклинкове и за това да е. Не знам. Причини хиляда. Има много конкуренция в тия ниши. Не може да се направи едно сайтче напълно аматьорски дето викаш и да минеш другите дето от години се мъчат. ;)
 
За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

1. Идеята да продаваш матраци и акумулатори на едно място ти е "страхотна"! Вземи ги раздели тия неща на различни сайтове...
2. Домейна с думата "ауто" в него си е направо "на място".. По-добре си намери по-подходящ..
3. Смени си пермалинковете и добавяй съдържание.. Полезно съдържание..
4. Прави бавен линк билдинг..
Чакай.. месеци, година.. Важното е да имаш добре оформена форма за контакти и/или поръчка, за да знаят хората как да си поръчат съответно, ако се решат.. :)
 
За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

Относно таговете как да не ги спамя не трябва да се повтарят думите или?
 
За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

Относно таговете как да не ги спамя не трябва да се повтарят думите или?
Keywords тага го махни изцяло или ако искаш го остави с 5-6 думи общо, които не се повтарят. (Но полза от него няма за Гугъл.)
Description тага пък не трябва да има ключови думи, а кратко описание на страницата със смислени изречения. Може да потърсиш статии в интернет за това как се пише meta описание правилно.
 
За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

Научавам доста неща покрай вас! Благодаря!
 
За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

Здравейте сайта е правен съвсем аматьорски ВРАТИ МАТРАЦИ НИСКИ ЦЕНИ УЗУНОВ забит е и не се показва каква е причината? Приемам всякакви съвети ДОРИ И ПОМОЩ! от запознато лице!

Оооо, поредния образ, правил бизнес сайт "по приятелски" и после "бил приемал съвети" за него. Съгласен съм да приемеш съвети от мен, но само ако аз приема заплащане от теб.

Я да ви попитам аз - бихте ли отишли да ви оправят колата, ей така, по приятелски, нищо че не разбирал, или да ви оперират или извадят зъб, ей така, щото го познавате, нищо, че не е работил никога това, бихте ли извикали някой да ви оправи ел. системата в дома ви, ей така, по приятелски, но всъщност той да не е електротехник?

Абре хора, вие полудяхте ли, че правите това, което не ви е работата и не разбирате? Тръгнали да правят бизнес сайтове, ей така, щото ги помолили, по приятелски, аматьорски. А случайно да се сещате, че това е лицето на една фирма, както съм споменавал? И това ако е добре направено носи пари, ако е зле направено - удря по репутацията и ниските доходи.

Както и споменах - ще ти дам съвети за сайта ти, само ако ми заплатиш за тях. Безплатно мога да ти дам линкове за да почнеш да се учиш как се правят сайтове. И хич не ми казвай, че го можеш... личи си колко можеш и знаеш.

Още ми е чудно с какъв акъл си се хванал да правиш нещо толкова сериозно като бизнес сайт, след като не разбираш?! Отворих сайта ти... накратко - под всякаква критика. И какво сега? Ще ми се подиграеш за коментарите, как във форумите не били посрещали добре, ще послушаш другите, които се излъгали да ти кажат някой от грешките, ще ги направиш и после ще забравиш помощта и ще се биеш в гърдите колко си добър в правенето на сайтове?

Айде, стига толкова съм писал по темата, щото колегите тук във форума знаят какво ми е отношението към хора, които правят "аматьорски, по приятелски, щото ги помолили" сайт. И се бият в гърдите, че иначе това е бизнес сайт, това е лицето на фирма .
 
Последно редактирано:
За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

Добре си е сайта :).
 
За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

Дори от не-Сео гледна точка, снимките на слайдъра ти са размазани, а това не е сериозно за бизнес сайт... И си оправи линковете на страниците да не завършват по този начин:?page_id=609
Като цяло, ако трябва да си поръчам нещо със сигурност не бих го направил от сайта ти в сегашното му състояние.

п.с.: Дори домейн името uzunovauto звучи странно на базата на това, че ще се продават врати, мебели, отопление и.... детски колички?!
 
За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

И си оправи линковете на страниците да не завършват по този начин:?page_id=609

Това не са линкове на страница, а URL адрес на страница. Недей да объркваш още повече потребителите. Като ще давате съвети се изказвайте правилно, защото един неразбиращ потребител може да разбере съвсем друго.
 
За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

За: Приемам съвети за този сайт... къде бъркам?

Това не са линкове на страница, а URL адрес на страница. Недей да объркваш още повече потребителите. Като ще давате съвети се изказвайте правилно, защото един неразбиращ потребител може да разбере съвсем друго.
Съжалявам моя грешка написал съм глупост в бързината.
 

Горе