SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Пробелм с Adwords

Alexius

New member
Здравейте,
активирах си ваучер за adwords успешно на нов акаунт, направих кампания и е със статус одобрена, нооо рекламата не се показва. Тъй като ваучера е за 105 $ съм избрал таксуване в $, ако това има някакво значение.
Къде бъркам?
Благодаря на отзовалите се.
 
Re: Пробелм с Adwords

Adwords-a поработи 2 дни и спря. Влезнах в профила и чета това: Профилът Ви в Google AdWords бе деактивиран за постоянно, тъй като данните Ви за плащане в него или в свързан с него профил не можаха да бъдат потвърдени.
Не е рекламирано нищо нередно, каква може да е причината? Това доколкото разбирам значи, че не може да бъде реактивиран профила и парите се губят в него?
 
Re: Пробелм с Adwords

Дал си фейк име или нещо подобно. Тая работа да рекламираш само с ваучери е "на ръба". И да, кажи сбогом на парите в акаунта.
 
Re: Пробелм с Adwords

Едната реклама ми течеше без проблем. Бях написал и втора, която седеше със статус очаква одобрение 2 дни. В нея също нямаше нищо нередно мисля. Пускал съм и двете реклами и преди, но не с ваучер и не са ми ги спирали.
Дали след регистрацията, освен ваучера който зареждам, не трябва да преведа и пари за първоначална регистрация, нали си удържа някаква сума?
 
Последно редактирано:
Re: Пробелм с Adwords

съжалявам че са те порязали. ако искаш ще ти дам друг ваучер безплатно

понякога режат ако рекламираш един и същ сайт в много акаунти. за други причини несъм чел
 
Re: Пробелм с Adwords

Не съм пуснал друга реклама на този сайт, а и не съм го рекламирал от отдавна.
flasher сега ще видя дали няма да ми баннат и този ваучер който пуснах.
В начин на плащане не бях дал с кредитна карта / automatic payment, сега въведох данни от кредитна карта, да видим дали има общо.
 
За: Re: Пробелм с Adwords

За: Re: Пробелм с Adwords

Ето малко инфо за това как да си направите акаунт в AdWords без да ви хване Гугъл. Изтегли от тук pdf файла peter-bergman-adwords-unbanned
 

Горе