SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем със сайт - трябва ми програмист

SeoLab

тел. 0894764273
Здравейте,
преди известно време реших да купя един сайт, който беше в процес на създаване.
С разработчика обсъдихме всички детайли и когато ме увери, че има още максимум няколко часа работа, се предоверих и заплатих уговорената сума по банков път. След 3 дни мълчание по Скайпа от страна на "разработичка" сайта беше качен. То е трудно да се нарече и сайт...а по-скоро сайт-инвалид.
Но за всичко това, ще напиша в друга тема, заедно с контактната информация на човека, даже във връзка с това предлагам да се създаде на форума тема - "Внимание мошенници!", но това по желание на модераторите.
Та да се върна на темата.
Знам че никой не обича да се рови в чужд код, но ако някой се навие да "вдигне" сайта на крака срещу заплащане разбира се, ще съм му благодарен.
Също така мога да предложа и вариант за директен линк, който ще бъде през целият сайт, докато съществува проекта, а при мен проектите живеят дълго. В момента сайта е с нулев ПР, до колкото е нов, но на следващия ъпдейт (до колкото знам в момента върви един), сайта ще бъде минимум с 3-ка, но най-вероятно с 4-ка, ако Гугъл не промени рязко алгоритъма си.
Така че на Ваш избор - пари или такъв вид инвестиция, като "доживотен" линк.
За мен е трудно да оценя обема работа, до колкото не се занимавам с програмиране.
За всички подробности в ЛС или на Кю-то.
И с пожелание на никой да не попада в такава ситуация.

----------------------------------------
Благодаря на всички които се отзоваха и искаха да помогнат!
За сега един колега от форума се зае да вдигне сайта, но окончателно ще даде отговор днес вечерта дали пациента ще живее :)
Ако нещо се промени, ще пиша тук.
 
Последно редактирано:
Re: Проблем със сайт - трябва ми програмист

Колко време като работа има по сайта?
 
Re: Проблем със сайт - трябва ми програмист

Колко време като работа има по сайта?
Здравей :)
Явно сме писали по едно и също време.
Не знам какъв е обема на работата за съжаление.
Но колегата се зае с него, така че ще стискам палци да стане работата :)
 
Re: Проблем със сайт - трябва ми програмист

Май ще живее пациента.

Доста го мотахме, за което сори, Пич.

@man0l:правилното решение щеше да бъде създаване на нов сайт, но поех грешна насока.


Лирика: по-малко спи - чакат те приятни изненади.
 

Горе